متن خبر

اوبونتو بلادرنگ اکنون برای اولین بار در دسترس است

اوبونتو بلادرنگ اکنون برای اولین بار در دسترس است

اخباراوبونتو بلادرنگ اکنون برای اولین بار در دسترس است
شناسهٔ خبر: 266431 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

اوبونتو در حال آماده شدن برای پاسخگویی به صنعت 4.0 در عصر افزایش ارتباطات متقابل با انتشار آخرین نسخه بلادرنگ 22.04 LTS است.

Canonical، شرکت سازنده سیستم عامل محبوب منبع باز، می گوید Ubuntu 22.04 LTS بلادرنگ با در نظر گرفتن عملکرد، تاخیر بسیار کم و امنیت طراحی شده است.

با این نسخه، این سیستم‌عامل در بحبوحه تبدیل به 5G، صنعت خودروسازی و سایر مدل‌های مرتبط با اتصالات مرتبط با به اصطلاح انقلاب صنعتی چهارم، هدفش ارائه عملکرد برتر به شبکه‌های مخابراتی است.

اوبونتو 22.04 LTS بلادرنگ

برای کاربران حرفه ای، این خبر مدت زیادی است که در راه است. در حالی که Canonical (در برگه جدید باز می شود) نسخه بتا را در آوریل 2022 منتشر کرد، این شرکت به کاربران توصیه کرد که آن را برای بارهای کاری تولیدی به کار نبرند زیرا بدون پشتیبانی بود، اما تقریباً 10 ماه بعد اکنون به طور کلی در دسترس است.

بخشی از موفقیت سیستم‌عامل با تأخیر کم به ادغام وصله‌های خارج از درخت PREEMPT_RT برای معماری‌های x86 و ARM برمی‌گردد، که اوبونتو او میگوید با پیش‌گیرانه‌تر کردن هسته نسبت به خط اصلی، «اجرای کار قابل پیش‌بینی در زمان [ها] را تضمین می‌کند». لینوکس.

مدیرعامل Canonical، Mark Shuttleworth گفت: "هسته بلادرنگ Ubuntu عملکرد و انعطاف پذیری در سطح صنعتی را برای تولید، نظارت و فناوری عملیاتی تعریف شده توسط نرم افزار ارائه می دهد."

شاتل ورث همچنین توضیح داد که "اوبونتو اکنون بهترین پلتفرم AIOT بهینه سازی شده سیلیکونی در جهان در NVIDIA، Intel، MediaTek و سیلیکون AMD-Xilinx است. "

این شرکت منبع باز او میگوید که پشتیبانی اضافه‌شده برای محاسبات بلادرنگ به آن اجازه می‌دهد تا زیرساخت‌های دیجیتالی را به پیش ببرد و آینده اتوماسیون روباتیک را به جلو بیاورد.

معنای این امر برای شرکت‌ها این است که آنها ابزاری جدید و قدرتمند برای کمک به توسعه دستگاه‌های متصل به هم در حالی که به سمت صنعت 4.0 آماده می‌شوند، خواهند داشت.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است