متن خبر

انتخاب بین بد و بدتر برای المپیک/ پیاده شدن یک رکابزن جوان بهتر است

انتخاب بین بد و بدتر برای المپیک/ پیاده شدن یک رکابزن جوان بهتر است

اخبارانتخاب بین بد و بدتر برای المپیک/ پیاده شدن یک رکابزن جوان بهتر است
شناسهٔ خبر: 109318 -
خبرکاو:

محمد گنج خانلو در بیان کردگو با ایسنا درباره ی تاثیر تعویق المپیک بر روی نتیجه گرفتن تک سهمیه ایران در  توکیو بیان کرد: المپیک یکسال عقب افتاد. برای من بد نشد چون یک سال بزرگتر می شوم و تجربه ام نیز بیشتر خواهد شد. افزایش تجربه هم روی بهتر نتیجه گرفتن تاثیر بسزایی دارد اما اگر المپیک لغو شود دودش به چشم من می رود. چون  یک تجربه بزرگ را از دست می دهم. هدف من به غیر از حضور در المپیک، شرکت در تورهای اروپاییاستو حضور در المپیک و نتیجه خوب گرفتن می‌تواند راهی برای دیده شدن باشد.

 گنج خانلو در مورد اینکه بیان کرده می شود مسیر المپیک توکیو خیلی با تخصص او هماهنگی ندارد، تاکید کرد: پیش از این هم رکابزنانی که تخصصشان سربالاییاستبه المپیک اعزام شده اند اما حتی به مسیر سربالایی هم نرسیدند. نمی‌گویم سربالا رفتن من خوباستاما تا المپیک قطعا بهتر خواهد شد. البته تمام مسیر هم که سربالایی نیست و مسیر کفی نیز دارد.

او ادامه داد: از طرفی فکر می‌کنم دوچرخه سوار جوان در وسط مسابقه المپیک از دوچرخه پیاده شود و ادامه ندهد خیلی بهتر از ایناستکه یک فرد سن و سال دار پیاده شود. رکابزن جوانی که به درد تیم ملی بخورد. کشوری که دنبال نتیجهاستخب ممکناستبهترین دوچرخه سوار خود را اعزام کند اما کشوری که می داند نمی‌تواند نتیجه بگیرد به نظرم باید رکابزن جوانی اعزام کند تا با تجربه ای که به دست می آورد برای قهرمان جهان و المپیک بعدی بتواند بهتر شود. به این صورت به قضیه نگاه شود بهتر است.

رکابزن ملی پوش در مورد دو مرتبه لغو شدن برگزاری مسابقات جایزه بزرگ بیان کرد: ابتدا بیان کردند مسابقه ۲۳ خرداد برگزار می شود و بعد ۳۰ خرداد به عنوان تاریخ بعدی تعیین شد و ما هم سعی کردیم خودمان را آماده کنیم اما در نهایت مسابقات لغو شد و من و چند رکابزن دیگر خیلی ناراحت شدیم چون  برای این مسابقه خیلی تمرین کرده بودیم.

او ادامه داد: اکنون هم بیشتر مواقع در حال استراحت هستیم و تمرینات کم و عمومی داریم. گاهی اوقات نفراتی که در تهران تمرین می کنیم، بین خودمان تمرین جایزه دار انجام می دهیم. با توجه به اینکه در دوچرخه سواری برخورد خیلی کماستامیدوارم هر چه زودتر اجازه دهند تا کم کم مسابقات ما برگزار شود.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو