متن خبر

امیدوارم رئیس جدید حوزه هنری با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ریزی‌های ارزشمندی را طراحی کند

امیدوارم رئیس جدید حوزه هنری با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ریزی‌های ارزشمندی را طراحی کند

اخبارامیدوارم رئیس جدید حوزه هنری با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ریزی‌های ارزشمندی را طراحی کند
شناسهٔ خبر: 109700 -
خبرکاو:

به گزارش سینماپرس، محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیان کردگو با مهر ضمن اشاره به اولویت‌های کاری محمدمهدی دادمان به عنوان رئیس جدید حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی همواره به‌عنوان یکی از نهادهایی که مولود انقلاب اسلامی ایران است، در زمینه توسعه و بسط ارزش‌های دینی در حوزه‌های مختلف فرهنگ و هنر نقش آفرینی داشته است.

وی بیان کرد: به اعتقاد من حوزه هنری یکی از مجموعه‌های قابل اعتماد نظام جمهوری اسلامی ایراناستکه بسیاری از نویسندگان، هنرمندان و اصحاب اندیشه در حوزه‌های مختلف، آنجا را به عنوان مکان مورد اعتماد خود برگزیده‌اند و تبدیل به پاتوقی شدهاستکه آثارشان را در آنجا به مردم ارائه دهند.

اله‌یاری ادامه داد: این مجموعه قطعاً بعد از پیروزی انقلاب محل زایش استعدادهای فرهنگی هنری بوده که توانسته با کشف استعدادها شرایطی را فراهم کند تا از آن دل آن آثار بسیار ماندگاری در تاریخ فرهنگ و هنر کشورمان ثبت و ضبط شود.

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از تلاش‌های محسن مؤمنی شریف در دوران مدیریت بر حوزه هنری بیان کرد: برادر ارجمند جناب آقای محسن مؤمنی از نیروهای خدوم فرهنگی انقلاب اسلامی هستند که در طول حضورش خدمات ارزشمندی را در حوزه هنری انجام داد که من برای این مدیر انقلابی بعد از پایان مدت حضور مدیریتی‌شان در حوزه آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

وی با اشاره به انتصاب رئیس جدید «حوزه هنری» نیز بیان کرد: به جناب محمدمهدی دادمان که به تازگی به عنوان رئیس جدید حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شده نیز تبریک می‌گویم و امیدوارم این مدیر جوان فرهنگی با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب که سال گذشته از سوی مقام معظم رهبری تبیین شد برنامه‌ریزی‌های ارزشمندی را طراحی کند.

اله یاری اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری قطعاً برای همه ما موضوعی استراتژیک محسوب می‌شود که بنده امیدوارم با روحیه جوان‌گرایانه مدیریت جدید حوزه هنری شاهد حرکت رو به جلوی این نهاد انقلابی برای خلق آثار ماندگار هنری در همه حوزه‌ها باشیم. امروز نسل دهه هفتادی، نسل دهه هشتادی و حتی دهه نودی ها به شدت نیازمند شناختن مبانی فرهنگی هنری نظام جمهوری اسلامی بر اساس سلیقه‌ها و نوع نگاه متفاوت خود هستند. معتقدم نهادی چون حوزه هنری با مدیریت جوان و پویا می‌تواند فراهم کننده این شرایط باشد و این مجموعه را تبدیل به فضایی امن در جهت تولیدات ارزشمند هنری کند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو