سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

امنیت API برای سازگاری PCI (DSS 4.0)

امنیت API برای همه مهم است، به خصوص اگر با اطلاعات پرداخت سروکار دارید. ما به تازگی یک دوره خرابی در کانال YouTube freeCodeCamp.org ارسال کردیم که به شما در مورد امنیت API و نحوه رسیدگی به الزامات محوری PCI DSS 4.0 آموزش می دهد.دیگر اخبارمدیرعامل OpenAI: هوش مصنوعی می‌تواند برای پایان‌دادن به فقر مفید باشد PCI DSS مخفف Payment Card Industry Data Security Standard است. این مجموعه ای از استانداردهای امنیتی است که برای اطمینان از ...

امنیت API برای همه مهم است، به خصوص اگر با اطلاعات پرداخت سروکار دارید.

ما به تازگی یک دوره خرابی در کانال YouTube freeCodeCamp.org ارسال کردیم که به شما در مورد امنیت API و نحوه رسیدگی به الزامات محوری PCI DSS 4.0 آموزش می دهد.

PCI DSS مخفف Payment Card Industry Data Security Standard است. این مجموعه ای از استانداردهای امنیتی است که برای اطمینان از اینکه همه شرکت هایی که اطلاعات کارت اعتباری را می پذیرند، پردازش، ذخیره یا انتقال می دهند، یک محیط امن را حفظ می کنند، طراحی شده است. از آنجایی که استاندارد PCI برای اولین بار چرخش قطعی را برای تمرکز بر امنیت API انجام می دهد، درک پیچیدگی های آن برای مشاغل بسیار مهم می شود.

در این دوره آموزشی رمزگشایی می‌کنید تا DSS 4.0 برای سازمان شما چه معنایی دارد، چرا APIها اکنون در کانون توجه مهاجمان قرار گرفته‌اند، و بینش‌های ارزشمندی برای اطمینان از انطباق به دست می‌آورید.

Dan Barahona این دوره را توسعه داد. Dan بیش از ۲۰ سال تجربه امنیت سایبری را با نقش های رهبری اجرایی در شرکت های مختلف به ارمغان می آورد. دن به همراه کوری بال دانشگاه APIsec را برای کمک به آموزش امنیت API تأسیس کرد.

در اینجا سرفصل هایی که در این دوره پوشش داده شده است:

مقدمه - مروری بر دوره آموزشی API Security for PCI Compliance.

چرا امنیت API - بدانید که چرا API ها به هدف اصلی مهاجمان تبدیل شده اند.

بررسی اجمالی PCI - تحلیل استاندارد PCI، تاریخچه و تکامل.

استاندارد امنیت داده - تحلیل الزامات DSS و تغییرات در ۴.۰.

بررسی الزامات DSS - نگاهی دقیق به بخش‌های DSS و پیامدهای امنیت و انطباق API.

نتیجه گیری و بهترین شیوه ها - خلاصه دوره، شامل بهترین شیوه ها و بایدها و نبایدها.

دوره کامل را در کانال YouTube freeCodeCamp.org تماشا کنید (تماشا یک ساعته).