متن خبر

اقدامات لازم برای تجهیز ورزشگاه تختی ارومیه صورت گیرد

اقدامات لازم برای تجهیز ورزشگاه تختی ارومیه صورت گیرد

اخباراقدامات لازم برای تجهیز ورزشگاه تختی ارومیه صورت گیرد
شناسهٔ خبر: 110026 -
خبرکاو:

محمدمهدی شهریاری امروز جمعه ۶ تیر ماه در بازدید از آکادمی والیبال یدالله کارگر پیشه و ورزشگاه تختی ارومیه از نزدیک با روند احداث و بازسازی و تجهیز این مجموعه ها آشنا شد.

وی با اشاره به جایگاه مهم والیبال در ارومیه و ضرورت توسعه زیرساخت های پرورش استعدادهای این رشته ورزشی، آکادمی والیبال را ظرفیتی منحصر به فرد برای توسعه این رشته پرطرفدار دانست.

 شهریاری بیان کرد : از تکمیل و بهره برداری این مجموعه مهم در راستای پرورش استعدادهای ورزشی حمایت می کنیم.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با اشاره به اینکه ورزشگاه تختی در مرکز شهر ارومیه جانمایی شده، بیان کرد : وجود چنین ظرفیت‌هایی در مرکز شهر نیازمند توجه بیشتر است، از این رو اقدامات لازم برای تجهیز و بازسازی این مجموعه به ویژه زمین چمن باید صورت گیرد.

شهریاری با اشاره به نصب نورافکن، افزایش سکوها و بازسازی زمین چمن، دستورات لازم برای پیگیری مباحث مالی را از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی صادر کرد.

به گزارش ایسنا،  مقام عالی استان همچنین در جمع مدیران تیم فوتبال نود ارومیه با اشاره به توانمندی های این تیم در لیگ دسته یک و علاقمندان پرشوری که دارد، عنوان کرد: همانطور که از روز نخست شروع بکار این تیم، از آن حمایت کردیم در صورت صعود به لیگ برتر نیز این حمایت ها تداوم ویژه تری خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو