سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

افزونه جدید مرورگر NordLayer تمام ابزارهای VPN برتر خود را در یک مکان ارائه می دهد

S2k99RTyJJhGbDwQRHUsyg-1200-80.jpg
NordLayer - یکی از انتخاب های ما برای بهترین VPN تجاری - افزونه مرورگر جدیدی را راه اندازی کرده است که ویژگی های موجود در نسخه دسکتاپ راه حل امنیتی دسترسی به شبکه را در خود جای داده است. NordLayer که قبلاً با نام NordVPN Teams شناخته می شد، بخشی از گروه NordSec است که یکی از بهترین VPN ها، NordVPN و بهترین مدیر رمز عبور برای امنیت، NordPass را در میان ...

NordLayer - یکی از انتخاب های ما برای بهترین VPN تجاری - افزونه مرورگر جدیدی را راه اندازی کرده است که ویژگی های موجود در نسخه دسکتاپ راه حل امنیتی دسترسی به شبکه را در خود جای داده است.

NordLayer که قبلاً با نام NordVPN Teams شناخته می شد، بخشی از گروه NordSec است که یکی از بهترین VPN ها، NordVPN و بهترین مدیر رمز عبور برای امنیت، NordPass را در میان محصولات خود قرار می دهد. NordLayer متمرکز بر B2B است و یک سرویس امنیت سایبری را ارائه می دهد که مقیاس پذیر است.

NordLayer ادعا می کند که این برنامه گفت نی که با مرورگرهای گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس و مایکروسافت اج سازگار است، "روش جدیدی را برای کار تیم هایی معرفی می کند که با منابع ترکیبی ابری کار می کنند در حالی که سرعت اتصال پایدار و سریع و امنیت قوی را حفظ می کنند."

گزینه سبک وزن

این شرکت همچنین ادعا می کند که یک جایگزین سبک وزن برای شرکت ها ارائه می دهد تا استانداردهای امنیتی یکسان ارائه شده توسط برنامه دسکتاپ را حفظ کنند و همچنین سرعت مرور سریع وب را ارائه دهد. علاوه بر این، کاربران می توانند به طور همزمان به چندین دروازه خصوصی دسترسی داشته باشند.

«افزونه مرورگر NordLayer یک رویکرد امنیتی ساده، بصری و مؤثر را که توسط NordLayer توسعه یافته است، تعریف می‌کند. Artūras Bubokas، مدیر محصول در NordLayer بیان کرد : این افزونه یک راه حل جایگزین برای غنی سازی راه های موجود برای ایمن سازی فعالیت های آنلاین است.

این شرکت ادعا می‌کند در صورت سریع و آسان با افزونه جدید، به منابع شرکت مبتنی بر وب دسترسی پیدا می‌کند و همچنین مشکلات احتمالی سازگاری با سیستم‌عامل را که ممکن است با استفاده از برنامه دسک‌تاپ NordLayer رخ دهد، حل کند، زیرا فقط از مرورگر استفاده می‌شود. Bubokas ادعا می کند که "این یک راه حل عالی برای کسانی است که دستگاه هایی بدون سیستم عامل معمولی مانند ChromeOS دارند."

همچنین فقط داده ها را در سطح مرورگر رمزگذاری می کند، که باید در نظر گرفته شود. با این حال، این بدان معنی است که استفاده از اینترنت کاهش می یابد، که سرعت و عملکرد را در مقایسه با نسخه دسکتاپ بهبود می بخشد.

Bubokas همچنین اضافه می کند که "این افزونه به عنوان یک راه حل بسیار مفید و سریع برای ارائه دسترسی ایمن به اینترنت با چند کلیک ارائه می شود."