متن خبر

افزودن عناوین به Game Pass “فروش خرید برای بازی را به شدت آدمخوار می کند”

افزودن عناوین به Game Pass “فروش خرید برای بازی را به شدت آدمخوار می کند”

اخبارافزودن عناوین به Game Pass “فروش خرید برای بازی را به شدت آدمخوار می کند”
شناسهٔ خبر: 266435 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) در حال حاضر در حال تحقیق در مورد مایکروسافت برای خرید Activision Blizzard است. این تحقیق جزئیات جالبی را در مورد Xbox Game Pass و قابلیت اجرای آن آشکار کرده است.

Game Pass سرویس اشتراک ایکس‌باکس است که به مشترکین اجازه می‌دهد بازی‌های متنوعی را فقط با 10 دلار / 10.99 پوند / 15.95 دلار استرالیا در ماه بازی کنند. در حالی که بحث در مورد اینکه کدام سرویس بازی بهتر است، Game Pass یا PS Plus ادامه دارد، می توان با اطمینان بيان کرد که سیستم Xbox چیزی نیست که شما را به سمت آن سوق دهد.

با بیش از 100 بازی در دسترس با هزینه ماهیانه اندک، بیش از 25 میلیون بازیکن از Game Pass استفاده می‌کنند، چه روی Xbox Series X|S یا Xbox One. با این حال، این سرویس محبوب ممکن است برای بازیکنان عالی باشد، اما برای تجارت کمتر مناسب باشد.

CMA در گزارش خود گفت: «مایکروسافت همچنین اعلام کرد که تجزیه و تحلیل داخلی آن نشان می‌دهد که فروش بازی‌های پایه دوازده ماه پس از اضافه شدن آنها به Game Pass کاهش یافته است. »

در جای دیگری از همین گزارش، CMA اطلاعاتی در مورد کاستی های یک سرویس اشتراک چند بازی درج می کند. CMA بيان کرد که Game Pass "به شدت فروش خرید برای بازی را به ویژه در مورد نسخه های جدیدتر می کند."

مثبت اندیشی

Xbox Game Pass

(اعتبار تصویر: مایکروسافت)

این گزارش توسط CMA در تضاد با نظرات قبلی مدیر عامل استودیوی Xbox Games، Phil Spencer است. در سال 2018، فیل اسپنسر بيان کرد که قرار دادن بازی‌ها در Game Pass در مصاحبه با levelup.com (در برگه جدید باز می‌شود) در واقع فروش را افزایش داده است.

اسپنسر Game Pass را برابر با تبلیغات رایگان دانست و به این نتیجه رسید که اگر افراد عنوانی را در Game Pass بازی کنند، دهان به دهان پخش می شود و بازیکنان اگر مشترک سرویس Xbox نباشند، احتمال خرید آن برای خودشان بیشتر خواهد شد.

اسپنسر گفت: "بعضی از مردم این موضوع را زیر سوال بردند." اما وقتی State of Decay 2 راه اندازی شد، اگر در ایالات متحده نگاه می کردید، دیدید که این بازی در ماهی که در GamePass عرضه شد، فروش بسیار خوبی داشت.

پس حقیقت چیست

Xbox Game Pass

(اعتبار تصویر: مایکروسافت)

در حالی که این بیانیه اسپنسر با اطلاعات منتشر شده توسط CMA در تناقض است، او لزوما اشتباه نمی کند.

برای بازی های قدیمی، Game Pass یک ابزار عالی است که عناوین را زنده و زنده نگه می دارد. در حالی که ممکن است افراد برای بازی‌های قدیمی‌تر پول خرج نکنند، اگر در Xbox Game Pass رایگان باشد، همچنان می‌توانند آن‌ها را بازی کنند.

مهمتر از همه، Game Pass یک سرویس ارزشمند و مقرون به صرفه برای طرفداران ارائه می کند

اسپنسر حتی در پادکست Kinda Funny Gamescast (در برگه جدید باز می شود) بيان کرد که دیدن محبوبیت بازی های قدیمی انگیزه مستقیمی برای راه اندازی مجدد با چراغ سبز است. ما به عنوان یک سازمان خلاق می نشینیم و تماشا می کنیم که مردم به چه چیزهایی علاقه دارند. این به ما داده های بیشتری می دهد تا در مورد چیزهایی فکر کنیم که ممکن است آنها را انتخاب کرده و به جلو ببریم.» اسپنسر گفت.

ممکن است درست باشد که بازی‌های جدید خرید برای بازی به لطف گزینه‌های در دسترس و ارزان‌تری که Game Pass ارائه می‌کند، ممکن است آسیب ببینند. گفته شد، Game Pass همچنین به عنوان وسیله ای برای حفظ و احیای بازی های قدیمی عمل می کند. با انجام این کار، داده های مفیدی را ارائه می دهد و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برای راه اندازی مجدد الهام بگیرند. مهمتر از همه، Game Pass یک سرویس ارزشمند و مقرون به صرفه برای طرفداران ارائه می کند. با این حال، باید دید که دقیقاً چگونه احتمال آدمخواری روی Game Pass در آینده تأثیر می گذارد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است