سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

افزایش چشمگیر تولید روزانه بنزین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حامد آرمان‌فر امروز در مراسم کاشت ۵۰۰ هزار نهال در شرکت‌های زیرمجموعه پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه با اجرای پروژه ارتقای کیفی نفت‌کوره پالایشگاه تهران، مقدار گوگرد مازوت از ۳.۵ درصد به نیم درصد خواهد رسید، اظهار کرد؛ این موضوع در شرایط ناترازی گاز و استفاده نیروگاه‌ها از سوخت دوم بسیار کمک‌کننده ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حامد آرمان‌فر امروز در مراسم کاشت ۵۰۰ هزار نهال در شرکت‌های زیرمجموعه پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه با اجرای پروژه ارتقای کیفی نفت‌کوره پالایشگاه تهران، مقدار گوگرد مازوت از ۳.۵ درصد به نیم درصد خواهد رسید، اظهار کرد؛ این موضوع در شرایط ناترازی گاز و استفاده نیروگاه‌ها از سوخت دوم بسیار کمک‌کننده خواهد بود.

قیمت بنزین سه نرخی شد؟
قیمت بنزین سه نرخی شد؟

اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فراورده‌های نفتی گفت: فعلا در حوزه سه نرخی شدن بنزین مصوبه‌ و ابلاغیه‌ای داده نشده و قیمتی هم اعلام نشده است.

وی با بیان اینکه فضای سبز پالایشگاه نفت تهران در سال‌های گذشته وضع مطلوبی نداشت، اما با استفاده از پساب تصفیه‌شده پالایشگاه برای آبیاری درختان شرایط آن بسیار مناسب شده است، اظهار کرد: امروز کاشت ۳۰۰۰ اصله نهال در پالایشگاه نفت تهران کلید خورد که از این مقدار ۱۰۰۰ اصله مربوط به درختان زیتون، ۳۰۰ اصله سنجد و هزار اصله توت و ۲۵۰ اصله بادام و... است که امروز به‌صورت نمادین چند نهال کاشته شد.

آرمان‌فر با بیان اینکه کل پروژه‌های در حال اجرای این شرکت محیط زیستی است، اظهار کرد: همه این پروژه‌ها برای بهبود کیفیت هوا، خاک و محیط زیست اجرایی می‌شود.

اظهارات ایزدخواه درباره تغییر قیمت بنزین+ فیلم

به گفته مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران پروژه سی‌سی‌آر (واحد بنزین‌سازی) در این پالایشگاه به‌منظور افزایش کیفیت بنزین در حال اجراست که با راه‌اندازی آن، بنزین تولیدی پالایشگاه از بنزین پاک به یورو ۴ و یورو ۵ تبدیل خواهد شد و افزون بر آن مقدار بنزین تولیدی از روزانه ۶.۵ میلیون لیتر به ۸ میلیون لیتر در روز افزایش خواهد یافت.

خبرکاو