متن خبر

افزایش قیمت نجومی پیکاپ فوتون ایران‌خودرو دیزل

افزایش قیمت نجومی پیکاپ فوتون ایران‌خودرو دیزل

اخبارافزایش قیمت نجومی پیکاپ فوتون ایران‌خودرو دیزل
شناسهٔ خبر: 180093 -
خبرکاو:

فوتون تونلند تولیدی در داخل کشور حاصل همکاری مشترک ایران‌خودرو دیزل با کمپانی چینی فوتون بوده و بیشتر آن را به پیکاپ ایران خودرودیزل می‌شناسند. بر اساس آخرین گزارش‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) پیکاپ تونلند باکیفیت ‌ترین پیکاپ تولیدی کشور است، که در نسخه بنزینی داراى موتور ۲.۳ لیترى است که ۱۳۰ اسب بخاری قدرت و ۲۱۰ نیوتون متر گشتاور تولید می کند و یکی از پرقدرت ‌ترین پیکاپ تولیدی کشور محسوب می شود.

قیمت فوتون تولند

از مهم ‌ترین تغییرات نسل جدید پیکاپ تونلند می ‌توان به افزایش قدرت موتور نسبت به نمونه ‌های قبلی، بهبود طراحی داخلی نسبت به مدل قبلی و همچنین برخورداری از استاندارد آلایندگی یورو ۵ مجهز به فیلتر دوده DPF در راستای حفظ محیط زیست اشاره کرد. در خصوص طراحی ظاهری و اتاق نیز خودرویی به روز و مدرن به نظر می ‌رسد ضمن این ‌که این مدل دارای کیفیت ساخت نسبتا خوبی است.

به روز رسانی: آخرین شرایط فروش فوتون و ثبت نام سایر محصولات ایران خودرو

افزایش قیمت نجومی پیکاپ فوتون ایران‌خودرو دیزل [به روز رسانی] - آبان ۱۴۰۰

شرکت ایران خودرو دیزل قیمت جدید دو مدل از پیکاپ فوتون را برای آبان و آذرماه ۱۴۰۰ مشخص کرد.

قیمت‌های ذیل از امروز شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰ فعال است.

طرح جدید فروش نقدی پیکاپ فوتون با تخفیف [به روز رسانی] - شهریور ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل شرایط فروش پیکاپ فوتون دیزل و بنزینی را با قیمت قطعی ویژه شهریور ۱۴۰۰ آغاز نمود.
این خودرو به صورت نقدی با موعد تحویل آبان و دی ۱۴۰۰ آماده واگذاری به متقاضیان است. بخشنامه ذیل از تاریخ ۱۰ شهریور ماه فعال است.

فروش نقدی پیکاپ فوتون شهریور 1400

شرایط فروش نقدی و اقساطی فوتون تونلند S دیزل [به روز رسانی] - مرداد ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت ایران خودرو دیزل به تازگی فروش نقدی و اقساطی فوتون تونلند S دیزل را با برخی تخفیف ها آغاز کرده اند و این پیکاپ دو دیفرانسیل چینی و مونتاژی را به فروش می رسانند.

ایران خودرو دیزل قیمت مصوب فوتون تونلند S دیزل را ۸۵۸ میلیون تومان اعلام کرده است که با توجه به نوع پرداخت فروش نقدی و زمان تحویل، تخفیف ۴۰ و ۴۳ میلیون تومانی را به خریداران اعطا می کند. موعد تحویل فروش نقدی و اقساطی این پیکاپ دیزلی مهر و آبان ۱۴۰۰ اعلام شده و باید در نظر داشت که این طرح فروش فاقد سود مشارکت است. در فروش اقساطی فوتون تونلند S دیزل حداکثر تسهیلات ۴۰۰ میلیون تومان اعلام گردیده و مشتریان می توانند از بازپرداخت ۳۶ ماهه در این طرخ فروش استفاده کنند.

اعلام قیمت جدید پیکاپ فوتون ایران خودرو - فروردین ۱۴۰۰ [به روز رسانی]

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل از صبح امروز شرایط فروش پیکاپ فوتون تونلند دیزلی و بنزینی را با قیمت جدید آغاز نمود.

این خودرو به صورت نقدی و پیش فروش با موعد تحویل خرداد و تیر ۱۴۰۰ آماده واگذاری به متقاضیان است. بخشنامه ذیل از تاریخ ۲۸ فروردین ماه فعال شده است.

قیمت فوتون تونلند فروردین 1400

آغاز فروش نقدی پیکاپ فوتون بنزینی و دیزلی - آبان ۹۹ [به روز رسانی]

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل قیمت جدید پیکاپ فوتون تونلند را در دو مدل دیزل و بنزینی ویژه آبان ماه ۹۹ اعلام کرد.

براساس این گزارش، این دو مدل پیکاپ از سوی ایران خودرو دیزل با موعد تحویل اسفند ۱۳۹۹ و فروردین ۱۴۰۰ به صورت نقدی قابل واگذاری هستند.

اعلام قیمت های جدید در شرایطی انجام می شود که قیمت قبلی فوتون در شهریور ماه ۹۹ برابر با ۶۳۰ و ۶۶۰ میلیون تومان برای مدل های بنزینی و دیزلی اعلام شده بود و قیمت همین خودرو در مرداد ماه سال گذشته نیز ۳۵۰ و ۳۶۴ میلیون تومان بوده است.

طرح جدید فروش نقد و اقساط پیکاپ فوتون ایران خودرو - آذر ۹۹ [به روز رسانی]

طرح فروش نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون ایران خودرو دیزل ویژه آذر ماه ۹۹ آغاز شد. در بخشنامه جدید ایران خودرو دیزل، پیکاپ فوتون به صورت نقدی با تحویل ۳ ماهه (بدون سود مشارکت) و طرح فروش اقساطی با بازپرداخت ۱۲ ماهه می باشد.

جدول شماره ۱:شرایط فروش فوتون تونلند آذر 99

جدول شماره ۲:

شرایط فروش فوتون تونلند آذر 99

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو