متن خبر

اعلامیه یاهو در مورد تعطیل شدن همیشگی یاهوگروپس

اعلامیه یاهو در مورد تعطیل شدن همیشگی یاهوگروپس

اخباراعلامیه یاهو در مورد تعطیل شدن همیشگی یاهوگروپس
شناسهٔ خبر: 128202 -
خبرکاو:

یاهو اعلام کرده است پلتفرم یاهوگروپس برای همیشه در تاریخ ۲۵ آذر امسال تعطیل خواهد شد. این پلتفرم نزدیک به دو دهه فعالیت داشته و تعطیلی آن نیز از طریق ایمیل به کاربران اعلام خواهد شد.

  به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کمپانی ورایزن که در سال ۲۰۱۷ یاهو را خریداری کرده بود اعلام کرده است یاهوگروپس پس از دو دهه فعالیت به طور کل تعطیل خواهد شد و کلیه کاربران نیز از طریق ایمیل از این موضوع آگاه می‌شوند. ورایزن بيان کرد ه است تاریخ ۲۵ آذر برای روز آخر کارکرد این پلت‌فرم در نظر گرفته شده است.

تبلیغات

پلتفرم یاهو گروپس که پیش از این به عنوان یکی از بزرگترین انجمن های اینترنتی فعالیت داشته، در سال ۲۰۰۱ راه‌اندازی شده بود. با این وجود هیچ وقت نتوانسته جایگاه مناسبی را در بین کاربران دیگر که از پلتفرم هایی مثل ردیت، گوگل گروپ و فیسبوک گروپس استفاده می‌کنند، پیدا کند.

ورایزن نیز اعلام کرده است تا کنون هیچ برنامه‌ای برای احیای این پلتفرم انجام نگرفته و دلیل اصلی تعطیلی این سرویس نیز کاهش استفاده کنندگان از آن بوده است. این شرکت در اواخر مهر ماه ۹۸ نیز اعلام کرده بود که تعطیلی یاهوگروپس طی دو فرآیند انجام خواهد شد و همچنین پیش از این قابلیت ایجاد بيان کرد گویی جدید از کاربران گرفته شده و پس از آن نیز کلیه محتوا های کاربران پاک شده است. همچنین این شرکت اجازه نداده تا کاربران بتوانند آرشیو بيان کرد گوی قبلی را دانلود کنند. این اقدام ورایزن در واقع تبدیل این پلتفرم به یک Mailing List بوده است. به همین دلیل بسیاری از متخصصین اعلام کرده بودند این پلتفرم به زودی تعطیل خواهد شد.

ارسال نظرارسال پیامک بلک لیست


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو