متن خبر

اظهار نظر عجیب ستاره اسنوکر جهان درباره تجرد و موفقیت!

اظهار نظر عجیب ستاره اسنوکر جهان درباره تجرد و موفقیت!

اخباراظهار نظر عجیب ستاره اسنوکر جهان درباره تجرد و موفقیت!
شناسهٔ خبر: 109636 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، رونی اُ سالیوان مرد نام آشنا اسنوکر جهان می گوید که اگر مجرد می‌ماند می‌توانست موفقیت‌های بیشتری کسب کند. این اسنوکر باز انگلستانی که پنج بار و آن هم در سالهای ۲۰۰۱، ۲۰۰۴، ۲۰۰۸، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ قهرمان جهان شده‌ درحالی این اظهار نظر را کرده که  اکنون سه فرزند دارد.

اُ سالیوان که آخرین عنوان جهانی خود را در سال ۲۰۱۳ کسب کرده معتقداستکه تعهدات شخصی در زندگی باعث پیچدگی در زندگی ورزشکار می شود.

هم‌چنین باتوجه به شیوع کرونا بعد از برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اسنوکر بدون وجود هیچ مشکل، قرار شد مسابقات قهرمانی جهان با ۱۴۴ بازیکن برگزار شود. این فرصتی برای رونی خواهد بود تا اختلاف خود را با قهرمان هفت دوره جهان یعنی  استیون هِندری کم تر کند.

استیون هِندری اسنوکرباز حرفه‌ای و بازنشسته‌ی اهل اسکاتلند بوده که از برترین قهرمانان تاریخ این رشته‌ی ورزشی به‌شمار می‌آید. او اکنون ۵۱ سال سن دارد.
اُ سالیوان در بیان کرد‌وگوی اینستاگرامی با هندری می‌گوید که مجرد ماندن، اسنوکر بازی کردن و انجام کارهایی که می خواهید به آن برسید، در زندگی آنچنان بد نیست.

او حتی در یک اظهار نظر عجیب بیان می کند که  اگر به عقب برگردد احتمالا برای همیشه مجرد خواهد ماند!

هندری هنگام آنالیز قهرمان بعدی جهان در باره جاد ترامپ می گوید: اگر ترامپ مجرد بماند برای او بهتر است. نه تنها در اسنوکر بلکه اگر در هر رشته ورزشی می‌خواهید در صدر بمانید باید به فکر خود باشید. بسیاری از ورزشکاران که دوست داشتند درصدر باشند اکنون مجرد هستند.

طبق برنامه‌ریزی مجدد، قراراستمسابقات قهرمانی جهان کروسیبل در اواخر ماه جولای (مرداد ماه) پشت درهای بسته برگزار شود. در این باره جیسون فرگوسن رئیس انجمن بیلیارد و اسنوکر حرفه‌ای جهانی می گوید که این مسابقات با ۱۴۴ بازیکن و بدون نقص برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو