متن خبر

اظهارنظر کرملین درباره ارزیابی‌های بولتون از پوتین

اظهارنظر کرملین درباره ارزیابی‌های بولتون از پوتین

اخباراظهارنظر کرملین درباره ارزیابی‌های بولتون از پوتین
شناسهٔ خبر: 109180 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین بیان کرد: با توجه به ارزیابی‌های جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا درباره ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه با برخی از آنها می‌توان موافق بود و با برخی دیگر خیر. به همین دلیلاستکه شما باید به پیام‌های فردی هم نظری بیندازید. از نظر من، نمی‌توان یک ارزیابی کلی داشته باشیم.

وی از اظهارنظر درباره اینکه آیا درک بولتون از پوتین منفیاستیا مثبت،‌ امتناع کرد و درباره مطالب این کتاب به اظهارنظر نپرداخت و بیان کرد: ما می‌خواهیم از اظهارنظر در مورد اوضاع سیاسی داخلی در ایالات متحده خودداری کنیم. این مساله به ما ربطی ندارد و توصیفی که بولتون از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا داشته اصلا به ما مربوط نمی‌شود.

سخنگوی کرملین ادامه داد: آنچه ما می‌توانیم از مطالب منتشر شده از این کتاب عنوان کنیم ایناستکه بولتون به صورت کلی اطلاعات مرتبط با فعالیت‌های رسمی، مذاکرات و یکسری نشست‌های عالی رتبه را ارائه کرده است. البته بخشی از این اطلاعات واقعا قابل انتشار نیستند، حداقل در کشور ما "فقط برای استفاده داخلی هستند. در کشور ما چنین چیزی وجود دارد اما در آمریکا اینچنین نیست که باز هم این به ما ارتباطی ندارد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو