سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اطلاعات و رندر اولین گوشی شرکت HMD بدون نام تجاری نوکیا افشا شد

امتیاز برند نوکیا در سال 2016 به مدت 10 سال در اختیار شرکت HMD Global قرار گرفت.  این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که در کنار گوشی‌های نوکیا قصد دارد گوشی‌های برند خودش را نیز عرضه کند. براساس اطلاعات و رندر جدید، گوشی اول این شرکت احتمالاً از نظر مشخصات و قیمت پایین‌رده یا میان‌رده باشد. پیش بینی می شود HMD در سال 2024 گوشی هوشمند خود را روانه بازار کند. این گوشی جدید اولین گوشی با ...

امتیاز برند نوکیا در سال 2016 به مدت 10 سال در اختیار شرکت HMD Global قرار گرفت.  این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که در کنار گوشی‌های نوکیا قصد دارد گوشی‌های برند خودش را نیز عرضه کند. براساس اطلاعات و رندر جدید، گوشی اول این شرکت احتمالاً از نظر مشخصات و قیمت پایین‌رده یا میان‌رده باشد.

پیش بینی می شود HMD در سال 2024 گوشی هوشمند خود را روانه بازار کند. این گوشی جدید اولین گوشی با برند HMD خواهد بود. اکنون سایت 91Mobiles رندری منتشر کرده که پنل پشتی و جلویی این گوشی را نشان می‌دهد.

درحالی که HMD تنها از سال 2016 وارد تجارت گوشی‌های هوشمند شده است، از زمان شروع به کار در این صنعت پیشرفت چشمگیری داشته است. این شرکت فراتر از نام نوکیا گسترش یافته و در هشت منطقه جهان فعالیت می‌کند.

رندر اولین گوشی هوشمند برند HMD

 گوشی هوشمند برند HMD

براساس رندر فاش شده، گوشی هوشمند HMD دارای پنل پشتی به رنگ مشکی مات و صفحه نمایش تخت است. دو دوربین در پنل پشت در یک برآمدگی مستطیلی قرار دارند و یک دوربین سلفی نیز در سوراخ مرکز بالای نمایشگر دیده می‌شود. در سمت راست گوشی دکمه‌های صدا و پاور را می‌بینید. با توجه به ظاهر مواد پلاستیکی، ممکن است این گوشی ارزان‌قیمت یا میان‌رده باشد.

هنوز مشخص نیست بدنه این گوشی از آلومینیوم ساخته شده باشد، اما به دلیل اینکه هیچ خط آنتنی دیده نمی‌شود، این مدل ممکن است از پلاستیک ساخته شده باشد. براساس شایعه‌ای، ورایزن احتمالاً یکی از اولین اپراتورهای ایالات متحده خواهد بود که گوشی HMD را به فروش می‌رساند.

چند مدت پیش، دو شماره مدل N159V و TA-1585 در پایگاه داده IMEI برای گوشی HMD مشاهده شد؛ به نظر می‌رسد رندری که مشاهده می‌کنید، متعلق به مدل N159V باشد. اطلاعاتی از مدل دوم فعلاً در دست نیست. البته شاید شماره مدل دوم، مربوط به همان گوشی اول باشد؛ چرا که ممکن است این شرکت تنها یک گوشی هوشمند عرضه کند، اما با توجه به منطقه عرضه، از دو نوع شماره مدل استفاده کرده است.

خبرکاو

مطالبی که شاید برای شما جالب باشد