متن خبر

اصفهانی ها همیشه در کشور صاحب سکو بوده اند

اصفهانی ها همیشه در کشور صاحب سکو بوده اند

اخباراصفهانی ها همیشه در کشور صاحب سکو بوده اند
شناسهٔ خبر: 110204 -
خبرکاو:

محمد شرفا در بیان کرد و گو با ایسنا، اظهار کرد: اگر اتفاق خوبی در سه گانه استان اصفهان افتاده به دلیل همکاری و تعامل تمام ارکان هیئت از هیئت رئیسه گرفته تا ورزشکاران، مربیان و داوران این رشته است و ما تلاش می کنیم اهداف اداره کل و فدراسیون را اجرایی کنیم.

وی بیان کرد : سعی کردیم با نقشه راه بتوانیم برنامه های خود را در استان و شهرستانها پیاده کنیم، اگر می خواهیم موفق باشیم باید با برنامه و هدف قدم برداریم، خبرکاو آنلاین به نقل از ورزش سه منتشر کرد گانه رشته در عین سخت بودن، ممکن است برای ورزشکاران درآمدزا نباشد؛ بنابراین ایجاد انگیزه برای ورزشکاران، استعدادیابی و نخبه پروری و در ادامه قهرمان پروری کار سختی است.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی سعی کردیم در تمام رویدادهای ورزشی فدراسیون که در کشور برگزار می شود شرکت داشته باشیم و همواره تیم های موفقی داشتیم. در بخش پسران در ۱۰ رویداد کشوری شرکت داشتیم که همواره بر روی سکو قرار گرفتیم، دختران در ۷ رویداد شرکت داشتند که در اکثر مسابقات صاحب سکو شدیم، همچنین میزبان مسابقات قهرمان کشوری بودیم که در تیمی دوم شدیم و در کاپ آسیا هم نماینده اصفهان صاحب مقام شد.

رئیس هیئت سه گانه استان اصفهان بیان کرد : یکی از مشکلات ما مباحث مالی است که به دنبال پایداری در این بخش هستیم، ممکن است سپاهان که در حال حاضر ورزشکاران ما را حمایت می کند در آینده نباشد؛ بنابراین باید بتوانیم منابع مالی پایداری را پیدا کنیم تا بتوانیم برنامه های هیئت را بر اساس آن اجرایی کنیم. با توجه به برنامه های فدراسیون که استفاده از تمام ظرفیت ها است ما هم سعی کردیم در استان از تمام ظرفیت و پتانسیل موجود استفاده کنیم.

شرفا خاطر نشان کرد: برای هر ورزشکاری، در هر نقطه از کشور، سرمایه گذاری و تلاش شده و سرمایه ای است که نباید آن را نادیده گرفت. به عنوان مسئول باید خودم را آماده کنم تا بتوانم از این سرمایه ها به نوعی استفاده بهینه داشته باشم و آن ها را از دست ندهم، بارها بیان کرد ه ام دست تمام افرادی که در این رشته فعال هستند را می فشارم حتی اگر من را قبول نداشته باشند. هر کسی که بتواند گامی در خبرکاو آنلاین به نقل از ورزش سه منتشر کرد گانه بردارد فضا برای او باز است، نمی گویم کامل هستیم اما باید بتوانیم یکدیگر را تحمل کنیم و جنبه انتقاد داشته باشیم، انتقادات سازنده که همراه راهکار باشد، می تواند به رشد کمک کند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو