متن خبر

اسپرز با تساوی 3-3 مقابل سنتز، اختلاف دو گل را از دست داد

اسپرز با تساوی 3-3 مقابل سنتز، اختلاف دو گل را از دست داد

اخباراسپرز با تساوی 3-3 مقابل سنتز، اختلاف دو گل را از دست داد
شناسهٔ خبر: 275486 -
خبرکاو:

یک پنالتی بحث‌برانگیز که توسط جیمز وارد پراوس به گل تبدیل شد، باعث شد تا تیم آخر ساوتهمپتون در خانه مقابل تاتنهام هاتسپر در لیگ برتر به تساوی 3-3 دست پیدا کند.

گل‌های هری کین و ایوان پریسیچ به نظر می‌رسید که امتیازات تاتنهام چهارمی را در نیمه دوم قطعی کند، اما ساوتهمپتون با نتیجه 3-1 بهبودی شگفت‌انگیزی داشت.

- پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات متحده)

تئو والکات با یک پایان نزدیک در دقیقه 77، کمی پس از آن که به نظر می رسید پریشیچ با ضربه والی پریشیچ به پیروزی حیاتی تاتنهام در تلاش آنها برای به پایان رساندن فصل در جمع چهار تیم برتر پایان داد، به آنها کمک کرد.

سپس در دقیقه 90 ، پاپ سار، بازیکن تعویضی تاتنهام، تشخیص داده شد که اینسلی میتلند-نایلز را خطا کرده است.

پس از یک تحلیل طولانی VAR، پنالتی ثابت شد و وارد-پروس با خونسردی ضربه نقطه‌ای خود را به گوشه بالایی فراتر از دروازه‌بان سابق ساوتهمپتون ، فریزر فورستر، ارسال کرد.

تاتنهام که در وقت‌های تلف شده نیمه اول تنها با گل تساوی چه آدامز در نیمه اول پیش افتاد، با 49 امتیاز از 28 بازی در رده چهارم باقی ماند، اما نیوکاسل یونایتد در رده پنجم، تنها دو امتیاز اختلاف دارد. با دو بازی در دست

ساوتهمپتون با 23 امتیاز در قعر جدول باقی مانده است.

هنگامی که فصل به اوج خود در ماه می رسید، نتیجه یک مسابقه جذاب در آفتاب ساحل جنوبی می تواند پیامدهای بزرگی در هر دو انتهای جدول داشته باشد.

در حالی که ساوتهمپتون برای نجات خود بازی های خود را تمام می کند، آنها زیر نظر سرمربی جدید روبن سلز مبارزه می کنند و تنها دو امتیاز از منطقه ایمنی عقب مانده اند.

وارد پروس، کاپیتان ساوتهمپتون اذعان کرد که وقتی او پنالتی خود را در برابر فورستر به ثمر رساند، لحظه اعصاب خردکنی بود.

او گفت: بله، فشار زیادی وجود داشت. "من فریزر را به خوبی می شناسم، او قبلا همسایه همسایه من بود، پس من با پسر کوچکم در باغم چند پنالتی علیه او گرفتم، پس ما در آنجا اتفاقی داریم."

تاتنهام به خاطر اینکه چگونه دو امتیاز را از بین برد که آنها را بالاتر از منچستریونایتد و به رده سوم رساند، به خود لگد زد.

ساوتهمپتون روی پای جلو بازی کرده بود و آدامز در همان دقایق ابتدایی نزدیک بود تا آنها را پیش بیاندازد، قبل از اینکه هر دو تیم دچار آسیب دیدگی شوند.

ریچارلیسون مهاجم تاتنهام تنها 5 دقیقه دوام آورد و دژان کولوسفسکی جایگزین او شد و سپس آرمل بلا کوچاپ مدافع ساوتهمپتون از ناحیه کتف آسیب دید و محمد سالیسو جایگزین او شد.

وقتی پاس سون هیونگ مین، پوررو را کاملاً بدون علامت پیدا کرد، مهمان جلو افتادند و او ضربه ای را از زیر تیرک دروازه برای اولین گل خود به اسپرز کوبید.

تاتنهام بلافاصله بعد از این فاصله خاموش شد و سانتر کم والکات توسط آدامز هدایت شد.

کین با یک ضربه سر علامت تجاری از روی ارسال کولوسفسکی، برتری تاتنهام را بازگرداند و سپس پریشیچ تعویضی، با ضربه والی به آرامی توپ را به سمت او وارد کرد.

شکنندگی تاتنهام بازگشته است و آنها اکنون امتیازات لیگ را با دو گل برتری در سال 2023 از دست داده اند.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است