سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اسپرز، کاخ در حال تحقیق در مورد سوء استفاده نژادپرستانه از پسر

iimg2Fphoto2F20232F05072Fr1169737_1296x729_162D9.jpg
7 مه 2023، 06:43 صبح به وقت شرقی سون هیونگ مین پس از تعویض در برابر کریستال پالاس در روز شنبه مورد آزار نژادپرستانه قرار گرفت. مارک اتکینز/گتی ایماژ هر دو باشگاه روز یکشنبه اعلام کردند تاتنهام هاتسپر و کریستال پالاس در حال همکاری با پلیس متروپولیتن لندن برای تحقیق در مورد اتهام آزار نژادی نسبت به سون هیونگ مین هستند. به نظر می رسد ویدئوهایی در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که یک هوادار در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر در حالی که ...

هر دو باشگاه روز یکشنبه اعلام کردند تاتنهام هاتسپر و کریستال پالاس در حال همکاری با پلیس متروپولیتن لندن برای تحقیق در مورد اتهام آزار نژادی نسبت به سون هیونگ مین هستند.

به نظر می رسد ویدئوهایی در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که یک هوادار در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر در حالی که پس از تعویض در برد 1-0 اسپرز در لیگ برتر در روز شنبه از کنار هواداران پالاس عبور می کند، یک حرکت نژادپرستانه نسبت به مهاجم کره جنوبی انجام می دهد.

کاخ در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما از ویدیویی در فضای مجازی (و همچنین گزارش‌هایی که مستقیماً برای ما ارسال شده) در مورد فردی که دیروز در بازی‌های خارج از خانه در اسپرز منتشر شده، مطلع هستیم که به نظر می‌رسد ژست‌های نژادپرستانه نسبت به هیونگ مین سون انجام می‌دهد.

مدارک در اختیار پلیس قرار گرفته است و زمانی که او شناسایی شود با محرومیت باشگاه مواجه خواهد شد، ما چنین رفتاری را در باشگاه خود تحمل نخواهیم کرد.

سال گذشته، چلسی پس از گزارش هایی مبنی بر اینکه سون در جریان بازی لیگ برتر در استمفورد بریج مورد آزار نژادپرستانه قرار گرفته بود، یک دارنده بلیط فصل را برای مدت نامحدود محروم کرد.

اسپرز گفت: "ما هر کاری که در توان داریم انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که در صورت مجرم شناخته شدن، فرد قوی ترین اقدام ممکن را دریافت خواهد کرد - همانطور که در اوایل این فصل زمانی که سون مورد آزار نژادی مشابهی در چلسی قرار گرفت. "

خبرکاو