متن خبر

استاندار گلستان: امسال تمام خانواده های دارای دو معلول دارای خانه می‌ شوند

استاندار گلستان: امسال تمام خانواده های دارای دو معلول دارای خانه می‌ شوند

اخباراستاندار گلستان: امسال تمام خانواده های دارای دو معلول دارای خانه می‌ شوند
شناسهٔ خبر: 111279 -
خبرکاو:

هادی حق شناس امروز در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرستان علی آباد کتول، اظهار کرد: از ۳۰۰ خانواده دارای دارای دو معلول تا کنون ۵۰ خانواده به ادارات بنیاد مسکن در سطح شهرستان ها مراجعه نکردند که با توجه به امکانات و ظرفیت های موجود امکان ایجاد خانه برای آنان در سال جاری وجود دارد و آنها می توانند از فرصت پیش آمده به نحو احسن استفاده کنند.

وی بیان کرد : امروز در شهرستان علی آباد کتول عملیات آغاز به کار ۲۵۰ واحد حمایتی که وعده آن در ۲۲ بهمن گذشته با حضور دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور داده شده بود، آغاز شد و تلاش داریم تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری این واحدهای مسکونی را تحویل دهیم. 

استاندار گلستان همچنین با اشاره به کلنگ زنی دو پل شرقی و غربی در شهرستان علی آباد کتول، خاطر نشان کرد: مهلت اجرای این پروژه و تعهد پیمانکار ۴۸ ماه است اما با توجه به اهمیت و ضرورت آن مقرر گردیده ظرف مدت ۳۰ ماه این دو پل که در مسیر جاده اصلی گرگان به مشهد قرار دارد به بهره‌برداری برسد. 

به گزارش ایسنا به نقل از استانداری گلستان، حق شناس یادآور شد: ۳۲ میلیارد تومان اعتبار لازم برای اجرای دو پل شرقی و غربی در کنار گذر علی آباد کتول تامین شده و امیدواریم این پروژه پیش از موعد مقرر مورد بهره برداری قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو