سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

استارت آپ های فناوری معلولیت، بدبین را در من می کشند

دبلیو به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. این از ستون روزانه TechCrunch+ الهام گرفته شده است، جایی که نام خود را دریافت می کند. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید. مدرسه نابینایان پرکینز بیش از ۱۴۰۰ شرکت را شناسایی کرده است که در حال طراحی و ساخت محصولات خاص برای افراد دارای معلولیت هستند. من تعداد معدودی از آنها را در TechCrunch ...

دبلیو
به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. این از ستون روزانه TechCrunch+ الهام گرفته شده است، جایی که نام خود را دریافت می کند. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

مدرسه نابینایان پرکینز بیش از ۱۴۰۰ شرکت را شناسایی کرده است که در حال طراحی و ساخت محصولات خاص برای افراد دارای معلولیت هستند. من تعداد معدودی از آنها را در TechCrunch Disrupt 2023 ملاقات کردم و تحت تأثیر این استارتاپ ها و بنیانگذاران آنها هستم. - آنا

یک بخش واقعی

طیف گسترده‌ای از بخش‌ها در استارتاپ بتلفیلد TechCrunch Disrupt در سال جاری، از فین‌تک و هوش مصنوعی گرفته تا فناوری حقوقی و فناوری سلامت ارائه شد. اما گروهی از استارت‌آپ‌ها هستند که کنجکاوی من را برانگیختند: استارت‌آپ‌های فناوری ناتوانی.

بر اساس مقاله سفید ارائه شده در Disrupt توسط مدیر اجرایی مرکز نوآوری هاو، از آنجایی که ۱۶ درصد از جمعیت جهان با معلولیت زندگی می کنند، ارزش بازار بازار فناوری معلولیت در سال ۲۰۲۳ ۲۵ میلیارد دلار تخمین زده می شود و می تواند تا سال ۲۰۲۹ به ۳۷ میلیارد دلار برسد. سندی لیسی.

خبرکاو