اخبار

استارت آپ های آمریکای جنوبی: برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید

در اینجا یک فریاد برای بنیانگذاران استارتاپ در مراحل اولیه آمریکای جنوبی است! ما از شما قصد داریم که برای Startup Battlefield 200 در TechCrunch Disrupt 2023 درخواست دهید. اما بهتر است عجله کنید - زمان در حال اتمام است. پنجره برنامه در ۳۱ مه در ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر PDT بسته می شود .

آمریکای جنوبی: به Startup Battlefield 200 بپیوندید

Startup Battlefield 200 (SB 200) پیشروترین رقابت جهانی استارت آپی است که ۲۰۰ مورد از امیدوارکننده ترین و تاثیرگذارترین استارت آپ های اولیه را به نمایش می گذارد. TechCrunch همه متقاضیان را تحلیل می کند و شرکت کنندگان را به صورت دستی انتخاب می کند. درخواست و شرکت ۱۰۰% رایگان است. سال گذشته در Disrupt، گروه افتتاحیه شامل دو استارت آپ قابل توجه در مراحل اولیه از آمریکای جنوبی بود.

امتیازات فراوان برای Startup Battlefield 200 در TC Disrupt 2023

کارآفرینان آمریکای جنوبی - شما طیف وسیعی از کشورها را در سراسر یک قاره وسیع در بر می گیرید. کلاه خود را به داخل رینگ بیندازید و به ما نشان دهید که چه چیزی می سازید. در اینجا آنچه در آن برای شما است.

این با دریافت مهر تأیید TechCrunch شروع می شود - به سختی می توان به آن دست پیدا کرد و در دنیای استارتاپ ها سنگین است. شما در کانون توجه سرمایه گذاران و رسانه های ارزشمند قرار خواهید گرفت. به چیزهای دیگری که دریافت می کنید نگاهی بیندازید - به صورت رایگان.

دسترسی کامل به Disrupt: این شامل چهار پاس اضافی و دسترسی VIP به همه ارائه‌ها، میزگردها و میزگردها می‌شود.

مسترکلاس های انحصاری: بنیانگذاران SB 200 از کارگاه های آموزشی در هفته های منتهی به Disrupt لذت خواهند برد. آنها همچنین آموزش های ویژه ای را از کارکنان TechCrunch و یک سال عضویت رایگان در TechCrunch+ دریافت می کنند.

Flash pitch در Disrupt: این آموزش ویژه زمانی که وارد مرحله نمایشگاهی شوید و در مقابل سرمایه‌گذاران و ویراستاران TechCrunch مطرح کنید، مفید خواهد بود. بازخورد ارزشمندی دریافت کنید و - چه کسی می داند؟ حتی ممکن است علاقه یک سرمایه گذار را جلب کنید.

فضای نمایشگاهی برای هر سه روز: SB 200 تنها استارتاپی خواهد بود که در مراحل اولیه مجاز به نمایش در طبقه نمایشگاه در Disrupt است.

حفظ بهترین ها برای آخرین بار: همه بنیانگذاران SB 200 شانس رقابت برای ۱۰۰,۰۰۰ دلار در مسابقه Startup Battlefield را دارند. ویراستاران TechCrunch 20 استارت آپ را از SB 200 به عنوان فینالیست های Startup Battlefield انتخاب می کنند. بنیانگذاران این ۲۰ شرکت در TechCrunch نمایش داده می‌شوند، مربی‌گری خصوصی دریافت خواهند کرد و سپس به صورت زنده روی صحنه در مقابل تمام مخاطبان Disrupt ارائه خواهند شد. برنده نهایی جایزه ۱۰۰۰۰۰ دلاری بدون سهام و بدون رشته و تمام شکوه را به خانه می برد.

اگر شما یک بنیانگذار در مراحل اولیه و مستقر در آمریکای جنوبی هستید، این فرصت را برای راه اندازی کسب و کار خود در صحنه جهانی از دست ندهید. برای Startup Battlefield 200 در Disrupt 2023 تا ۳۱ مه ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر PDT اقدام کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با پر کردن این فرم با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید .

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *