متن خبر

استارت‌آپ بازی‌های وب 3 Unagi با پشتیبانی بایننس برای گسترش پلتفرم ورزشی فانتزی بودجه دریافت می‌کند

استارت‌آپ بازی‌های وب 3 Unagi با پشتیبانی بایننس برای گسترش پلتفرم ورزشی فانتزی بودجه دریافت می‌کند

اخباراستارت‌آپ بازی‌های وب 3 Unagi با پشتیبانی بایننس برای گسترش پلتفرم ورزشی فانتزی بودجه دریافت می‌کند
شناسهٔ خبر: 267644 -
خبرکاو:

شرکت بازی سازی Web3 Unagi امروز یک دور اولیه 4.7 میلیون یورویی (5 میلیون دلار) را اعلام کرد، زیرا این استارت آپ فرانسوی آماده می شود تا پلت فرم ورزشی فانتزی NFT خود را فراتر از فوتبال ("فوتبال") و به قلمرو بسکتبال گسترش دهد.

Unagi که هنوز وب‌سایت خود را ندارد، توسط چارلی گیله‌مو، پسر یکی از بنیان‌گذاران یوبی‌سافت، ایو گیلموت و مدیر سابق استودیو Owlient، یک استودیوی بازی رایگان که در سال 2011 توسط یوبی‌سافت خریداری شد، در خارج از پاریس تأسیس شد. ; و رمی پلرین، همچنین سابقاً از Owlient.

هر دو Guillemot و Pellerin Owlient را در سال 2021 ترک کردند تا Unagi را شروع کنند و به عنوان مدیرعامل شرکت کنند و اولین بازی خود را در آوریل گذشته عرضه کردند.

قهرمان نهایی، همانطور که عنوان افتتاحیه آنها نامیده می شود، به بازیکنان اجازه می دهد تا با استفاده از بازیکنان چندین باشگاه در سراسر قاره، تیم های فوتبال خود را ایجاد و مدیریت کنند. تا به امروز، Unagi با حدود 45 باشگاه در اروپا، از جمله مدعی قهرمانی فعلی لیگ برتر انگلیس، آرسنال، قرارداد بسته است، و بازی‌های درون قهرمانان نهایی با مسابقات واقعی هماهنگ می‌شوند و به گیمرها اجازه می‌دهند بر اساس عملکرد بازیکنان انتخابی خود در دنیای واقعی، جوایزی کسب کنند.

به عنوان یک شرکت خودخوانده وب 3، این جوایز شامل یک ارز درون بازی به نام Champ Tokens است که می توان آن را خریداری، به دست آورد و در پلتفرم خرج کرد، و همچنین NFT (توکن های غیرقابل تعویض) به شکل کارت های پخش کننده دیجیتال که می تواند جمع آوری و فروخته شود. Unagi از تمام تراکنش های مالی روی پلتفرم 5 درصد کمیسیون می گیرد.

کارت های دیجیتال قهرمانان نهایی اعتبار تصویر : Unagi

شانس ورزشی

Unagi بيان کرد که پایگاه کاربر آن اکنون از مرز 220000 عبور کرده است، خط سیری که باعث شد غول رمزنگاری Binance در ماه نوامبر از طریق VC و شتابدهنده خود در آزمایشگاه‌های بایننس، 4 میلیون دلار در این استارتاپ سرمایه‌گذاری کند، اگرچه این یک فروش توکن خصوصی بود. بایننس به جای سرمایه گذاری در سهام، 4 میلیون دلار در Champ Tokens خرید. در همان زمان، بایننس همچنین برنامه‌هایی برای استقرار Ultimate Champions در زنجیره BNB تحت رهبری بایننس را تأیید کرد، چیزی که Unagi امروز تایید کرد که در اواخر ژانویه بی سر و صدا رخ داده است.

در پشت این کشش، Unagi با رقابت های بسکتبال اروپا یورولیگ وارد همکاری شده است و قصد دارد نسخه بسکتبال Ultimate Champions را در ماه آینده معرفی کند.

آخرین تزریق نقدی 4.7 میلیون یورویی آن کاملاً مبتنی بر سهام است و توسط شرکت فنلاندی VC در مرحله اولیه Sisu Game Ventures با مشارکت Sfermion، UOB Ventures، Signum Capital، 2B Ventures و Machame هدایت شد.

پیش از این، Unagi در آوریل گذشته 1.5 میلیون یورو سرمایه اولیه سهام را از چندین VC و فرشته، از جمله فوتبالیست بین‌المللی آلمانی، ماریو گوتزه، جمع‌آوری کرد. و در اواخر سال 2021، Unagi همچنین فروش توکن خصوصی 1.7 میلیون دلاری را از سرمایه گذاران متمرکز بر رمزارز مانند Polygon و GSR تکمیل کرد.

پس این در واقع به این معنی است که Unagi در مجموع 6.1 میلیون یورو (6.5 میلیون دلار) در تامین مالی سهام و 5.7 میلیون دلار از طریق فروش توکن به دست آورده است.

پلری از 220000 کاربر ثبت نام شده خود بيان کرد که حدود 70000 نفر هر ماه به طور فعال بازی می کنند - اکثریت قریب به اتفاق از طریق بازی رایگان، به جای پرداخت برای دارایی های درون بازی. اما او به سرعت تاکید کرد که هنوز روزهای بسیار ابتدایی است، و با تزریق نقدی تازه، این شرکت قصد دارد تیم بین‌المللی خود را از 25 به 40 نفر افزایش دهد و با باشگاه‌ها و لیگ‌های ورزشی بیشتری همکاری کند.

علاوه بر این، در آینده امکان گسترش فراتر از ورزش به حوزه گسترده‌تر بازی وجود دارد. این که در نهایت چه شکلی به خود می گیرد، مشخص نیست، آیا این یک بازی نقش آفرینی، تیراندازی اول شخص یا چیزی کاملاً متفاوت است.

پلری به TechCrunch گفت: «چیزی که واقعاً در مورد وب 3 جالب است این است که خیلی زود است، صنعت هنوز مدل تجاری قانع‌کننده‌ای پیدا نکرده است، آزمون و خطاهای زیادی وجود دارد، آزمایش‌های زیادی وجود دارد. "هر نوع بازی موجود را می توان به وب 3 تبدیل کرد، زیرا ماهیت بازی وب 3 مالکیت دارایی های درون بازی است و این چیزی است که ما در حال تحلیل آن هستیم."

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است