اخبار

استارت‌آپ‌های فضایی باید برای دنیای پس از سفینه‌سازی آماده شوند

سیستم پرتاب فوق سنگین استارشیپ اسپیس ایکس آماده است تا اقتصاد فضایی را به طور اساسی تغییر دهد. این وسیله نقلیه 394 فوتی که ماه گذشته برای اولین بار به آسمان رفت، برای حمل مقدار حیرت آور جرم به مدار پایین زمین و به اعماق فضا طراحی شده است.

TechCrunch+ با سه VC فضایی خالص – بنیانگذار و شریک مدیریت Space Capital، چاد اندرسون، موسس و شریک عمومی Space.VC، جاناتان لاکوست و بنیانگذار E2MC Ventures رافائل روتگن – صحبت کرد تا درباره نحوه توصیه آنها به بنیانگذاران برای فکر کردن به فضای فوق سنگین Starship بیشتر بیاموزد. مفاهیم

در حالی که این سه نفر در بسیاری از نکات ظریف اختلاف نظر دارند، همه آنها موافق بودند که بنیانگذاران باید اکنون به این فکر کنند که Starship چگونه می تواند بر عملکرد آنها تأثیر بگذارد، خوب یا بد.

روتگن او میگوید : «سفینه فضایی آنقدر برای بخش فضایی اهمیت دارد که احتمالاً تقریباً هر کسی که یک شرکت فضایی دارد باید به معنای آن برای تجارت خود بازی کند.

تغییر چهره پرتاب…

واضح‌ترین روشی که استارشیپ احتمالاً صنعت را متحول می‌کند، ادامه روندی است که SpaceX با اولین فالکون 9 ایجاد کرده است: کاهش بیشتر هزینه پرتاب جرم به فضا. استارشیپ قادر خواهد بود 100 تا 150 تن شیء را به مدار ببرد، مقداری که در حال تغییر پارادایم است که بسیار بیشتر از ظرفیت محموله هر موشکی است که بشر تاکنون طراحی کرده است.

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *