متن خبر

استادان انقلابی وقت و انرژی‌شان را صرف پاسخگویی به تهمت‌ها نکنند

استادان انقلابی وقت و انرژی‌شان را صرف پاسخگویی به تهمت‌ها نکنند

اخباراستادان انقلابی وقت و انرژی‌شان را صرف پاسخگویی به تهمت‌ها نکنند
شناسهٔ خبر: 108878 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در سومین آیین بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی با بیان اینکه استادان تراز انقلاب کسانی هستند که تلاش‌شان با ارزش‌های انقلاب اسلامی در تناسب است، اظهار کرد: شهید چمران معتقد بود که باید در مقابل کارشکنی‌ها هیچگاه از فعالیت سازنده خسته نشد و در برابر ظلم هیچگاه همان روش را پیش نگرفت.

وی بیان کرد: از یک استاد در تراز انقلاب چنین انتظاراستکه در برابر تهمت‌ها و گزافه گویی ها راه آنها را دنبال نکند اما این چیزیاستکه متاسفانه در کشور ما رایجاستو انرژی و وقت زیادی را از افراد برای این چنین موضوعاتی می‌گیرد.

این فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: ما در جایگاه خوب علمی قرار داریم و این پیشرفت را ادامه خواهیم داد و بازنخواهیم ایستاد، ولی امیدواریم که این پیشرفت و راه آن را با توجه به همین ارزش‌های اخلاقی و انسانی پی ببریم.

چمران با اشاره به بخشی دیگر از اندیشه‌های برادر خود اظهار کرد: دکتر چمران در کنار امام موسی صدر رهبر عالیقدر شیعیان لبنان که نمی‌دانیم سرنوشت این مرد بزرگ تاریخ به کجا انجامید، توانستند برای اولین‌بار در تاریخ مقاومت اسلامی را تشکیل دهند و اسراییلی‌ها را از جنوب لبنان بیرون کردند.

وی یادآور شد: شهید چمران معتقد بود هرچند ما از لحاظ عدد و اسلحه کمتر از دشمنان خود هستیم، اما تاکید می‌کرد که ما باید ارزشهای الهی را دنبال کنیم و مشعل آن را برافراشته داریم؛ چرا که جنگ اصلی جنگ میان ارزش‌های الهی با سایر ارزشهاست.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو