سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

ارسال پیامک عجیب دولت: آورده ۲۴۰ میلیون تومانی را واریز نکنید، حذف می‌ شوید!

راه و شهرسازی استان تهران (جنوب غرب) با ارسال پیامک به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن به آنها در خصوص حذف این پروژه ملی در صورت عدم واریز ۲۴۰ میلیون تومان تا ۲۰ مهر  هشدار داد. متن پیام مذکور به شرح زیر است: «اخطار حذف از پروژه به‌علت عدم واریز آورده اعلامی: متقاضی محترم نهضت ملی مسکن آقا/خانم عدم واریز سهم آورده موجب توقف پروژه شده است. چنانچه تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ساعت ۰۰:۰۰ مبلغ ۲/۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب واریز ننمایید از پروژه حذف شده ...

راه و شهرسازی استان تهران (جنوب غرب) با ارسال پیامک به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن به آنها در خصوص حذف این پروژه ملی در صورت عدم واریز ۲۴۰ میلیون تومان تا ۲۰ مهر  هشدار داد. متن پیام مذکور به شرح زیر است:

«اخطار حذف از پروژه به‌علت عدم واریز آورده اعلامی: متقاضی محترم نهضت ملی مسکن آقا/خانم عدم واریز سهم آورده موجب توقف پروژه شده است.

چنانچه تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ساعت ۰۰:۰۰ مبلغ ۲/۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب واریز ننمایید از پروژه حذف شده و جایگزینی برای شما انتخاب خواهد شد.»

یکی از متقاضیانی که این پیامک برای او ارسال شده گفت: حدود ۳ سال قبل اولین واریزی را برای طرح اقدام ملی یا همان نهضت ملی مسکن کنونی داشتم و تا امروز ۱۵۰ میلیون تومان را واریز کرده‌ام.

وی گفت : متوجه نمی شوم چرا برای بنده که آورده را تقریباً به موقع واریز کرده‌ام این پیامک ارسال شده است.

منبع: تسنیم