متن خبر

اخراج فرصت هایی برای برخی استارت آپ های فین تک است

اخراج فرصت هایی برای برخی استارت آپ های فین تک است

اخباراخراج فرصت هایی برای برخی استارت آپ های فین تک است
شناسهٔ خبر: 268513 -
خبرکاو:

به The Interchange خوش آمدید ! اگر این را در صندوق ورودی خود دریافت کردید، از ثبت نام و رای اعتماد شما سپاسگزاریم. اگر این مطلب را به عنوان یک پست در سایت ما می خوانید، اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید در آینده مستقیماً آن را دریافت کنید. هر هفته نگاهی به داغ ترین اخبار فین تک هفته قبل خواهم داشت. این شامل همه چیز می شود، از دورهای تامین مالی گرفته تا روندها، تجزیه و تحلیل یک فضای خاص تا برداشت های داغ در مورد یک شرکت یا پدیده خاص. اخبار فین‌تک زیادی وجود دارد و وظیفه من این است که در راس آن‌ها بمانم - و آن را درک کنم - تا بتوانید در جریان باشید. - مری ان

استخدام فوری

سلام سلام! من این هفته احساس خوبی دارم زیرا بالاخره کاری را شروع کردم که مدتی در کار بود: ردیابی شرکت های فین تک که استخدام می کنند. پوشش دادن به اخراج ها جالب نیست و متأسفانه ما تعداد زیادی از این موارد را داشته ایم. پس فکر می‌کردم با توجه به فین‌تک‌هایی که به جای اخراج، استخدام می‌کنند، پوشش ما کمی متعادل‌تر خواهد بود و به کارگران اخراج شده (و هر کسی که عموماً به دنبال آن است!) راهی می‌دهد تا ببیند چه موقعیت‌هایی در آنجا وجود دارد.

پس از مقاله منتشر شده در 16 فوریه، چندین شرکت دیگر را مجبور کردم در مورد اخبار نقش‌های باز در شرکت‌هایشان صحبت کنند.

Kikoff برای 10 نقش (ترکیبی از ترکیبی و از راه دور)، از جمله مدیر محصول ارشد، مدیر محصول، طراحان ارشد محصول، مهندسان و مدیر بازاریابی رشد استخدام می کند. شرکت فین‌تک مصرف‌کننده بر کمک به مردم برای ایجاد اعتبار متمرکز است و در ژوئن 2021 30 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

Addepar که نرم‌افزاری برای ردیابی عملکرد سرمایه‌گذاری می‌سازد، همچنین به طور فعال با تقریباً 50 نقش باز در سراسر ایالات متحده، بریتانیا و هند استخدام می‌کند (همچنین، بسیاری از نقش‌ها گزینه کار از راه دور را دارند).   در ژوئن 2021، شرکت 150 میلیون دلار با ارزش 2.17 میلیارد دلار جذب کرد. امروزه حدود 850 مشتری و بیش از 4 تریلیون دلار دارایی مشتری در پلتفرم خود دارد.

نیوم در حال استخدام است و ده ها نقش باز دارد. شرکت پرداخت های B2B در سال 2021 با یک ارزیابی تک شاخ 200 میلیون دلار جمع آوری کرد.

ارائه‌دهنده 401(k) Human Interest، که اخیراً کل بودجه را به 500 میلیون دلار افزایش داده است، از جمله سرمایه‌گذاری از سوی BlackRock، 23 نقش باز دارد، از جمله در مهندسی، محصول و درآمد.

شرکت بهینه‌سازی هزینه Emburse با داشتن دفاتری در شش کشور، به تازگی CXO جدید Johann Wrede را منصوب کرده است و در حال استخدام برای 9 نقش آزاد، از جمله در فروش، مهندسی و موفقیت مشتری است.

Collective، یک پلتفرم مالی پشتیبان یکپارچه برای افراد خوداشتغال، که بیش از 28 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است، برای پنج نقش در مهندسی، بازاریابی و خدمات اعضا (مالیات، حسابداری) استخدام می کند. Collective آخرین دور خود، سری A را در می 2021 مطرح کرد.

و من مطمئن هستم که در نسخه هفته آینده The Interchange موارد بیشتری وجود خواهد داشت. با ما همراه باشید و لطفاً با هر کسی که به دنبال فرصتی جدید است به اشتراک بگذارید!

در حال حاضر استخدام علامت نئون

اعتبار تصویر: Vicki Been / EyeEm (در یک پنجره جدید باز می شود) / Getty Images

اخبار هفتگی

Tage Kene-Okafor از TechCrunch کار خیره‌کننده‌ای در گزارش این داستان انجام داد: « پرنس Boakye Boampong، بنیانگذار و مدیر عامل Dash ، که یک شبکه پرداخت جایگزین با کیف پول‌های متصل را فراهم می‌کند که امکان تعامل بین پول موبایل و حساب‌های بانکی در آفریقا را فراهم می‌کند، ظاهراً انجام شده است. بنا به گفته افرادی که مستقیماً از وضعیت مطلع هستند، به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است.

پس از هفته چالش برانگیز Affirm ، من کمی در فضا جستجو کردم و متوجه شدم که در حالی که شرکت های BNPL متمرکز بر مصرف کننده (اکنون بخرید، بعدا بپردازید) با مشکل مواجه هستند، تعدادی از شرکت های متمرکز بر B2B به جمع آوری سرمایه ادامه می دهند. با صحبت از BNPL، غول فناوری اپل ظاهراً در حال پیشبرد برنامه‌های خود برای ارائه خدمات خرید خود در حال حاضر، پرداخت در آینده و به گفته بلومبرگ، "تعیین قوانینی برای نحوه تایید تراکنش‌ها" است.

در این قطعه TechCrunch+، Grant Easterbrook مستقر در آمستردام (مشاور فین‌تک و یکی از بنیان‌گذاران Dream Forward) «روی ایده‌های فین‌تک که درجاتی از تبلیغات اولیه و شتاب را دریافت کردند، اما در نهایت به وعده‌های خود عمل نکردند» تمرکز می‌کند. او به ایده‌هایی نگاه می‌کند که «نتوانستند به جریان اصلی تبدیل شوند و خدمات مالی را به روشی که بنیان‌گذاران در نظر داشتند تغییر دهند». خواندن فوق العاده جالب

در 15 فوریه، انصاف کریم از شرکای Lightspeed Venture یک پست وبلاگی بسیار مفصل با عنوان «کیمیاگری ارزش‌گذاری‌های فین‌تک» منتشر کرد که در آن بخش‌های فین‌تک، نزدیک‌ترین کامپوننت‌های عمومی، معیارهای کلیدی را که باید به آن توجه کرد و چندگانه‌های امروزی را خلاصه می‌کند. او می نویسد که امیدش این است که «معیار بهتری به کارآفرینان می دهد تا هنگام گسترش کسب و کارشان از آن کار کنند.» اینجا را تحلیل کن.

در 7 فوریه، Sana Benefits مستقر در آستین SMB اعلام کرد که حدود 19 درصد از کارکنان خود را کاهش می دهد. به گفته آستین اینو، مشخص نیست چه تعداد از افراد تحت تاثیر قرار گرفته‌اند، اما در تابستان گذشته که 60 میلیون دلار سری B جمع‌آوری کرد، این استارت‌آپ حدود 170 کارمند داشت. TechCrunch در سال 2020 درآمد 20.8 میلیون دلاری خود را در سری A پوشش داده بود. ویل یانگ، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران، در یک پست وبلاگی/نامه ای به کارمندان نوشت که تمرکز این شرکت بر تسریع رشد و توسعه محصول به قیمت تحمل ریسک بالاتر است و هزینه های بیشتر.» این شرکت به عنوان بخشی از بسته جدایی خود، به کارکنان خود اجازه می دهد تا لپ تاپ های خود را نگه دارند و اذعان دارد که "داشتن یک لپ تاپ برای جستجوی کار بسیار مهم است. "

دیدن زنان بیشتر در نقش‌های رهبری در جامعه فین‌تک بسیار خوب است. دو مثال در اینجا:

لیزا لندزمن، شریک عمومی سابق NEA، به‌عنوان مدیرعامل جدید به استارت‌آپ فین‌تک Stash که خود را «ضد رابین‌هود» می‌خواند، پیوست. انتصاب او در 6 فوریه اجرایی شد. لندزمن از اواسط سال 2022 عضو مستقل هیئت مدیره Stash بود و قبلاً در عملیات و نقش های رهبری در Jet.com، Citigroup، BlackRock و E-Trade خدمت کرده است. در NEA، یک شرکت سرمایه گذاری با بیش از 25 میلیارد دلار در AUM، او بر روی فین تک و محصولات مصرفی تمرکز کرد. این شرکت همچنین یک تجارت B2B جدید به رهبری برندون کریگ، مدیر عامل سابق و اکنون رئیس توسعه کسب و کار تشکیل داده است. دوست خوب و روزنامه نگار بسیار با استعداد من سومان باتاچاریا حرکات را در اینجا پوشش می دهد. اکتبر گذشته، TechCrunch نقطه عطف این شرکت یعنی عبور از درآمد سالانه 125 میلیون دلاری و اضافه کردن یک پیشنهاد ارز دیجیتال را پوشش داد.

و

سرمایه‌گذاران QED متمرکز بر فین‌تک اخیراً از استخدام ملیسا هو به‌عنوان مدیر اصلی متمرکز بر سرمایه‌گذاری فین‌تک در چندین مرحله در جنوب شرقی آسیا با تأکید بر شرکت‌های در مراحل اولیه خبر دادند. هو اولین کارمند QED در سنگاپور است. پیش از این، او تیم سرمایه‌گذاری در Wavemaker Partners را رهبری می‌کرد، یک صندوق VC بذر آسیای جنوب شرقی که در شرکت‌های شرکت‌ها، فناوری عمیق و شرکت‌های پایداری سرمایه‌گذاری می‌ کرد. در آنجا، او مسئول بازارهای سنگاپور، اندونزی، مالزی و بنگلادش، به‌علاوه بخش‌های اصلی SaaS، بازارهای B2B، proptech، edtech، تجارت و اینترنت مصرف‌کننده بود. آگوست گذشته، این شرکت اولین سرمایه گذاری خود را در آفریقا انجام داد. همچنین در مورد فین تک LatAm کاملاً صعودی است.

ICYMI: از Natasha Mascarenhas: " Pipe ، یک پلت فرم تامین مالی جایگزین که آخرین بار توسط سرمایه گذاران به صورت خصوصی 2 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود، مدیر اجرایی جدید خود را معرفی کرد، انتصابی که ماه ها پس از کناره گیری سه بنیانگذار شرکت از سمت خود در یک اقدام خیره کننده صورت می گیرد. ، تکان دادن غیرمعمول. مدیر اجرایی جدید، لوک وولز، پس از کار به عنوان مدیر کل Square Banking در بلوک، سابقاً Square، به پایپ می پیوندد. او همچنین مدیرعامل و رئیس شرکت QuickBooks Capital بود. نقش Voiles از 20 فوریه آغاز خواهد شد. بیشتر در اینجا.

در زمینه املاک و مستغلات، Opendoor و Zillow با هم همکاری کرده اند تا به صاحبان خانه در آتلانتا و رالی راه جدیدی برای کشف گزینه های متعدد فروش خانه در هنگام بازدید از Zillow ارائه دهند. مشتریانی که «سفر فروش خود را با Zillow آغاز می‌کنند» اکنون می‌توانند به طور همزمان هم پیشنهاد نقدی از Opendoor و هم تخمینی از آنچه خانه‌شان می‌تواند در بازار با یک شریک محلی Zillow Premier Agent بفروشد، درخواست کنند. فروشنده ای که تصمیم می گیرد پیشنهاد Opendoor را بپذیرد، می تواند خانه خود را در جدول زمانی خود با استفاده از پلت فرم Opendoor بفروشد. فروشندگانی که ترجیح می دهند خانه خود را در بازار بفروشند با شریک محلی Zillow Premier Agent جفت خواهند شد.

فین تک برای همیشه

من اخیراً با آدام نش آشنا شدم که چند موقعیت زیر کمربند خود دارد. او سرمایه گذار و عضو هیئت مدیره شرکت هایی مانند Acorns، Figma و Kabbage است. او همچنین نقش های اجرایی و فنی در Dropbox، LinkedIn، eBay و Apple داشته است. در زمینه فین‌تک، او همچنین مدیرعامل سابق Wealthfront است و اخیراً دافی را تأسیس کرده است. همانطور که Connie Loizos از TC در سال گذشته نوشت: "Daffy دسترسی به آنچه را که ادعا می کند کم هزینه ترین و کم اصطکاک ترین راه برای راه اندازی و استفاده از یک صندوق توصیه شده توسط اهداکنندگان (DAF) است، یک نوع 401(k) برای اهدای خیریه با DAF ها، فرد مقداری پول (یا سهام یا حتی ارزهای رمزنگاری شده) اهدا می کند، در زمان پرداخت معافیت مالیاتی دریافت می کند، و این کمک مالی به یک حساب سرمایه گذاری مدیریت شده منتقل می شود، جایی که امیدواریم با گذشت زمان رشد کند. بعداً، اهداکننده وجوه را به خیریه یا مؤسسات خیریه مورد نظر خود اختصاص می‌دهد.»

او به من بيان کرد که از زمان آغاز به کار در سال 2020 و راه اندازی اواخر سال 2021، این سازمان غیرانتفاعی نزدیک به 10000 عضو جمع آوری کرده و نزدیک به 30 میلیون دلار برای خیریه جمع آوری کرده است. اندازه حساب ها از 10 دلار تا بیش از 2 میلیون دلار متغیر است.

نش گفت : "بسیاری از اعضای ما از دافی برای کنار گذاشتن 10 دلار در هفته یا 100 دلار در ماه برای امور خیریه استفاده می کنند. برای مثال، سایر اعضای دافی زمانی که دارای درآمدهای غیرمنتظره مالی مانند پاداش، خروج از شرکت یا سود بادآورده سهام هستند، ده‌ها هزار و حتی میلیون‌ها دلار کمک می‌کنند... بیشتر وجوهی که توسط اهداکنندگان توصیه می‌شود با شرکت‌های مدیریت سرمایه‌گذاری شریک می‌شوند و پول خود را به دست می‌آورند. با شارژ درصدی از دارایی ها. و پس آنها واقعاً حسابهای کوچک نمی خواهند. آنها افرادی را می خواهند که بتوانند صدها هزار دلار برای امور خیریه کنار بگذارند، اما این حتی یک درصد هم نیست. این مانند یک توانایی 0.1٪ است. پس ، ما در مورد دافی بسیار هیجان‌زده هستیم.»

Daffy برای آن دسته از اعضایی که تازه شروع به کار کرده اند و موجودی حساب زیر 100 دلار دارند رایگان است. علی‌رغم رکود و تورم بالاتر، نش او میگوید که دافی در سه ماهه چهارم سال 2022 بیشترین میزان کمک‌های مالی را داشته است — 3 برابر سه‌ماهه چهارم سال 2021. اعضا به روش‌های مختلف کمک می‌کنند: 20 درصد پول نقد (ACH, کارت بدهی/اعتباری)، 20 درصد سهام/ETF، 20 درصد ارز رمزنگاری شده و 40 درصد DAF (صندوق توصیه شده توسط اهداکنندگان). علی‌رغم تمام چرخش‌های ارز دیجیتال و بازار سهام در سال 2022، نش بيان کرد که دافی شاهد افزایش 100 درصدی تعداد مشارکت‌های ارزهای دیجیتال و مشارکت‌های سهام و ETF در سه ماهه چهارم 2022 نسبت به سه ماهه چهارم 2021 بیش از 128 درصد بود.

بودجه و M&A

در TechCrunch دیده می شود

پازل در حال ساخت یک بسته حسابداری مدرن برای استارت آپ های امروزی دارای API است

Tiger Global و Ribbit 100 میلیون دلار دیگر در PhonePe سرمایه گذاری می کنند

هدف Ledge ایجاد ابزارهای اتوماسیون برای تیم های مالی است

IFC سرمایه گذاری 17 میلیون دلاری را در insurtech Naked آفریقای جنوبی رهبری می کند

فین‌تک پاور کنیا پس از 3 میلیون دلار افزایش یافت

نئوبانک Aspire مستقر در سنگاپور 100 میلیون دلار از Lightspeed و Sequoia SEA جمع آوری کرده است.

Andreessen Horowitz از بازار سپرده ModernFi برای بانک ها حمایت می کند

Neobank Vexi میلیون‌ها دلار جمع‌آوری می‌کند تا به جوانان مکزیکی کارت‌های اعتباری با نرخ بهره پایین‌تر ارائه دهد

a16z، GV Back Thatch در تلاش خود برای ساده سازی مزایای سلامتی برای استارتاپ ها و کارمندان آنها

چگونه چرخش یک استارتاپ برزیلی به کارت های شرکتی نتیجه داده است

و جای دیگر

Goose، یک "فوق العاده برنامه" بیمه، دور سرمایه گذاری سری A را 4 میلیون دلار می بندد

Vaas با 5 میلیون دلار برای پلتفرم مدیریت بدهی خود شروع به کار کرد

اولین نئوبانک لاتین Comun 4.5 میلیون دلار سرمایه اولیه جمع آوری کرد

هالا استارتاپ Paymennt.com مستقر در امارات را خریداری می کند تا فعالیت های خود را در بخش SME گسترش دهد.

Fintech AdalFi به نشانه حیات برای بازار VC پاکستان سرمایه جمع آوری می کند

فعلا همین. برای کسانی از شما در ایالات متحده، امیدوارم از آخر هفته طولانی لذت ببرید و روز رئیس جمهور مبارک! برای بقیه، امیدوارم آخر هفته خوبی را سپری کرده باشید و هفته خوبی را برای همه در پیش داشته باشید. باز هم از حمایت شما متشکریم، و اوه، اگر می خواهید چیز جالبی برای گوش دادن به آن داشته باشید، پادکست Equity را با حضور من، ناتاشا ماسکرنهاس و ربکا اسکوتاک تحلیل کنید!

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است