متن خبر

اختصاص یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای ساختمان انجمن سینمای جوان کاشان

اختصاص یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای ساختمان انجمن سینمای جوان کاشان

اخباراختصاص یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای ساختمان انجمن سینمای جوان کاشان
شناسهٔ خبر: 110008 -
خبرکاو:

میثم نمکی در بیان کرد و گو با ایسنا اظهار کرد:  این میزان اعتبار از محل تفاهمنامه معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ساختمان در حال احداث انجمن سینمای جوانان کاشان اختصاص یافته است.

وی بیان کرد : انجمن سینمای جوان کاشان، از مراکز درخشان آموزشی حوزه فیلمسازی کشور است و هنرجویان باید از ظرفیت این انجمن در تعالی و شکوفایی استعدادهای هنری خود استفاده کنند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان تصریح کرد: نگاه هنری همواره برای جامعه ارزشمند است و ماندگاری هنرمندان در نوع زاویه نگاه به پدیده هاست و هنر فیلم و عکس از این قابلیت ممتاز برخوردار است و امیدواریم که این ساختمان به زودی به عنوان مرکز رشد علاقه‌مندان به هنر فیلم‌سازی و عکس آماده و به بهره‌برداری برسد.

نمکی بیان کرد : این ساختمان دارای سالن سینمای ۶۰ نفره، نگارخانه، کتابخانه تخصصی هنر و واحدهای اداری و آموزشی است که با کمک ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان ایران، شهرداری و شورای شهر کاشان، موسسه سینما شهر و حمایت خیرین در حال ساخت است. 

وی اظهار کرد: عملیات ساخت انجمن سینمای جوان کاشان از سال ۹۴ با ۶۵۰ مترمربع  زیربنا و در ۵ طبقه آغاز شده است و در حال حاضر در مراحل پایانی سفت‌کاری قرار دارد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو