سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اخبار ۱ دقیقه ای: هر آنچه باید در مورد Google Pixel Fold بدانید

eBxT8wKBJqWAuyMcXdG5cQ-1200-80.jpg
داستان چیه؟ Pixel Fold اولین گوشی تاشوی گوگل است که با Samsung Galaxy Z Fold 4 قابل مقایسه است. این گوشی در Google I/O 2023 معرفی شد و اکنون می‌توان قبل از عرضه در ژوئن آن را پیش‌سفارش کرد. قیمت آن ۱۷۹۹ دلار / ۱۷۴۹ پوند است (هیچ نسخه استرالیایی برنامه ریزی نشده است). چه چیزی باید در مورد آن بدانم؟ دارای صفحه نمایش خمیده بزرگ ۷.۶ اینچی با نرخ تازه سازی سریع ۱۲۰ هرتز و صفحه نمایش ...

داستان چیه؟

Pixel Fold اولین گوشی تاشوی گوگل است که با Samsung Galaxy Z Fold 4 قابل مقایسه است. این گوشی در Google I/O 2023 معرفی شد و اکنون می‌توان قبل از عرضه در ژوئن آن را پیش‌سفارش کرد. قیمت آن ۱۷۹۹ دلار / ۱۷۴۹ پوند است (هیچ نسخه استرالیایی برنامه ریزی نشده است).

چه چیزی باید در مورد آن بدانم؟

دارای صفحه نمایش خمیده بزرگ ۷.۶ اینچی با نرخ تازه سازی سریع ۱۲۰ هرتز و صفحه نمایش خارجی ۵.۸ اینچی برای استفاده با یک دست در حالت بسته. در داخل یک پردازنده Tensor G2 (همان Pixel 7a جدید) و ۱۲ گیگابایت رم وجود دارد که باید آن را روان و سریع کند.

در پشت یک سیستم دوربین سه گانه، با لنز زاویه باز، لنز زوم ۵ برابر و لنز فوق عریض وجود دارد - موارد استاندارد برای بهترین تلفن های امروزی. به گفته گوگل، وعده عمر باتری تا ۷۲ ساعت در حالت Extreme Battery Save خوب است – اما به گفته گوگل، پیش بینی می شود که در حالت عادی بیش از ۲۴ ساعت باشد.

مهمتر از همه، نسخه اندرویدی که آن را اجرا می کند، برای دستگاه های تاشو ساخته شده است، دارای گزینه های هوشمندی مانند برنامه های صفحه نمایش تقسیم شده و حالت رومیزی است تا بتوانید آن را مانند لپ تاپ روی میز بنشینید.

ما در مورد آن چه فکر می کنیم؟

در تحلیل اولیه پیکسل فولد خود، گفتیم: «به نظر می‌رسد این تجربه ممکن است از آنچه سامسونگ در حال حاضر با گلکسی زد فولد ۴ ارائه می‌کند، کمتر باشد».

اما چیزی که واقعاً برجسته بود طراحی آن بود: این گوشی بسیار کوچکتر و در جیب تر از گوشی تاشو سامسونگ است، اما همچنین قابل استفاده تر است. لنس اولانوف، سردبیر ایالات متحده، گفت: «مثل اینکه آنها در یک کلاس نیستند.

اما هنوز نگرانی‌هایی در مورد قاب درشت داخل، چین‌خوردگی در مرکز صفحه‌نمایش وجود دارد و اینکه وقتی باز می‌شود کاملاً صاف نمی‌شود. به زودی برای تحلیل کامل ما دوباره تحلیل کنید.

بیشتر خواندن