متن خبر

احزاب اصلاح‌طلب باید انتخاب کنند عضو کدام دو جبهه رسمی اصلاحات باشند

احزاب اصلاح‌طلب باید انتخاب کنند عضو کدام دو جبهه رسمی اصلاحات باشند

اخباراحزاب اصلاح‌طلب باید انتخاب کنند عضو کدام دو جبهه رسمی اصلاحات باشند
شناسهٔ خبر: 110182 -
خبرکاو:

محمد نیشابوری در بیان کرد ‌وگو با ایسنا،‌ در ارتباط با نحوه ورود حزب اسلامی کار به انتخابات ۱۴۰۰ اظهار کرد: ‌همان‌طور که همه ارباب رسانه و احزاب می‌دانند حزب اسلامی کار از جمله احزاب شوررای هماهنگی جبهه اصلاحات است و ما برای وررد به هر انتخاباتی از سطح ریاست‌جمهوری، مجلس و خبرگان رهبری  و چه انتخابات‌های محلی مثل شوراها تلاش می‌کنیم تا با مجموعه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به یک وحدت رویه برسیم و کارهای انتخاباتی‌مان را هماهنگ شده انجام دهیم.

وی ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا و در بعضی از حوزه ها در انتخابات میان دوره ای ۱۴۰۰ با همین سیاست و مجموعه پیش می رویم؛ چراکه همیشه با وحدت رویه مشترک پیش رفته ایم.

این عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار تصریح کرد: ما خودمان را با مجموعه شورای هماهنگی، هماهنگ می‌کنیم و ایده ها و نظرات خود را به آنان‌ مطرح می‌کنیم و از نظرات‌مان دفاع می کنیم و در نهایت تصمیم جمعی اخذ شده  را اجرایی می‌کنیم.

وی سپس بیان کرد : در خود حزب نیز بنا را بر این گذاشتیم تا در یک ماه آینده سیاست های انتخاباتی خود را ترسیم کنیم تا توسط شورای سیاسی به دبیر کل محترم اعلام شود و سپس به مجامع سیاسی ارائه دهیم. با توجه به شرایط، انتقادات و نظرات توده های مردم و مطالباتی که دارند و همچنین شرایط اقتصادی باید تصمیم نهایی را اخذ کنیم.

نیشابوری یادآور شد: دو جبهه در مجموعه اصلاح طلبان ثبت شده است یکی شورای عالی سیاستگزای اصلاح‌طلبان و یکی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات.  هر دوی این جبهه‌ها ثبت رسمی شدند و رسمیت دارند. جدیدا شنیده‌ایم وزارت کشور اعلام کرده که هر حزبی می تواند در یک جبهه باشند و نمی توانند در دو جبهه حضور پیدا کنند .

وی ادامه داد: در نهایت احزب اصلاح طلب باید تصمیم بگیرند که عضو کدام جبهه خواهند ماند. ما عضو شورای هماهنگی بوده و خواهیم بود. البته برخی دوستان اصلاح طلب طی چند ماه گذشته بیان کرد ه‌اند که شورایعالی عملا متوقف شده و ادامه کار نخواهد داد اما هنوز مصوبه نشده است.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو