متن خبر

آی‌مک بعدی اپل ممکن است به‌روزرسانی بزرگی دریافت کند، اما شما باید منتظر آن باشید.

آی‌مک بعدی اپل ممکن است به‌روزرسانی بزرگی دریافت کند، اما شما باید منتظر آن باشید.

اخبارآی‌مک بعدی اپل ممکن است به‌روزرسانی بزرگی دریافت کند، اما شما باید منتظر آن باشید.
شناسهٔ خبر: 266157 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

آسیاب شایعه دوباره در حال چرخش است. این بار، گزارشی از یک مدل جدید iMac است که می تواند در اواخر سال 2023 وارد قفسه فروشگاه ها شود.

به گفته مارک گورمن در بلومبرگ (در برگه جدید باز می شود) ، iMac از تراشه Apple M2 صرف نظر می کند و به سمت تراشه Apple M3 می رود. گورمن در خبرنامه خود او میگوید : «من چیزی ندیده‌ام که نشان دهد آی‌مک جدیدی تا نسل تراشه M3 وجود خواهد داشت، که تا پایان سال جاری یا سال آینده عرضه نخواهد شد.»

اپل iMac را در سال 2021 با طراحی کاملاً جدید و صفحه نمایش 24 اینچی زیبا راه اندازی کرد. اولین کار خود را با سیلیکون کاملاً جدید اپل در آن زمان انجام داد و در بررسی iMac ما به دلیل نمایشگر عالی، وب‌کم عالی و عملکرد بسیار بهتر نسبت به مدل قبلی خود امتیاز بالایی را از ما دریافت کرد، پس دریافت یک مدل جدید iMac قطعا چیزی است که ما داریم. مشتاقانه نیز منتظر بود با این حال، حیف است که برای رسیدن به صحنه اینقدر دیر شود.

آیا عرضه M3 iMac واقعا امکان پذیر است؟

این اولین باری نیست که این شایعه در مورد M3 iMac منتشر می شود، زیرا گورمن همین ادعا را در سال 2022 و تا سال عرضه اعلام کرد . و مینگ چی کو، تحلیلگر اپل نیز به شایعات گذشته و حال اشاره کرده و گفته است که مک پرو و ​​آی مک پرو در سال 2023 عرضه خواهند شد.

او همچنین بيان کرد که M3 iMac دارای "طراحی فرم فاکتور مشابه" خواهد بود، که با کاری که اپل با مک مینی و مک بوک پرو انجام داد با حفظ ظاهر بیرونی و تغییر طراحی داخلی مطابقت دارد.

و اگرچه هیچ تایید رسمی در مورد iMac بعدی که دارای تراشه M3 است یا امسال عرضه می شود وجود ندارد، اپل iMac را در مجموعه محصولات M2 خود که دارای MacBook Air ، Mac mini و MacBook Pro هستند، قرار نداده است.

به نظر می رسد که عرضه M3 iMac حداقل در مسیر درستی قرار دارد، با گزارش هایی از چنین منابع موثقی، اگرچه بدون تایید رسمی مهم است که همه اینها را با مقدار زیادی نمک در نظر بگیریم.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است