سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آیفون ۱۶ پرو و ​​۱۶ پرو مکس می‌توانند بزرگترین آیفون‌های موجود باشند

yU9wjcQXxXRSbCkUpeXKQX-1200-80-1.jpg
اپل آیفون ۱۶ پرو و ​​۱۶ پرو مکس می توانند بزرگترین آیفون هایی باشند که پس از اولین افزایش بزرگ اندازه صفحه نمایش خود در سال های اخیر به وجود آمده اند. به گفته راس یانگ، مشاور مشهور، که ادعا می کند ۱۶ پرو دارای صفحه نمایش ۶.۳ اینچی و پرو مکس صفحه نمایش ۶.۹ اینچی خواهد بود. یانگ، یک تحلیلگر در Display Supply Chain Consultants که به دلیل پیش‌بینی‌های دقیق شناخته شده است، ادعا می‌کند (در برگه جدید باز می‌شود) نسل بعدی ...

اپل آیفون ۱۶ پرو و ​​۱۶ پرو مکس می توانند بزرگترین آیفون هایی باشند که پس از اولین افزایش بزرگ اندازه صفحه نمایش خود در سال های اخیر به وجود آمده اند. به گفته راس یانگ، مشاور مشهور، که ادعا می کند ۱۶ پرو دارای صفحه نمایش ۶.۳ اینچی و پرو مکس صفحه نمایش ۶.۹ اینچی خواهد بود.

یانگ، یک تحلیلگر در Display Supply Chain Consultants که به دلیل پیش‌بینی‌های دقیق شناخته شده است، ادعا می‌کند (در برگه جدید باز می‌شود) نسل بعدی آیفون‌های حرفه‌ای ۶.۲ اینچ و ۶.۸ اینچ خواهند بود، اما پس از گرد شدن به دو، به علامت ۶.۳ و ۶.۹ می‌رسند. ارقام قابل توجه (از طریق Macrumors (در برگه جدید باز می شود) .

برای مرجع، آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس به ترتیب دارای صفحه نمایش ۶.۱ و ۶.۷ اینچی هستند.

یانگ همچنین او میگوید که اپل ممکن است نسبت ابعاد آیفون‌ها را تغییر دهد، اگرچه او اعداد خاصی در این زمینه ارائه نمی‌کند. برای مرجع، آیفون ۱۴ پرو مکس دارای نسبت تصویر ۱۹.۵:۹ است.

اگر درست باشد، این اولین افزایش اندازه آیفون از زمان سری آیفون ۱۲ خواهد بود. اپل هنوز سری آیفون ۱۵ را منتشر نکرده است، اما انتظار داریم که که این گوشی در سپتامبر امسال وارد بازار شود و ابعادی مشابه آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو داشته باشد - اگرچه ممکن است مدل پرو مکس به آیفون ۱۵ اولترا تغییر نام دهد.

میخ دیگری در تابوت آیفون مینی

اگر اپل اندازه آیفون های پرو خود را افزایش دهد، ضربه دیگری به آن دسته از کاربرانی خواهد بود که گوشی های کوچکتر را ترجیح می دهند.

به نظر می رسد اپل پس از آیفون مینی ۱۳ محدوده آیفون مینی را از بین برد و در عوض تصمیم گرفت آیفون ۱۴ پلاس بسیار بزرگتر را عرضه کند. محدوده آیفون SE، گزینه دیگری برای افراد کوچک دست، ممکن است برای مدت طولانی تری نیز وجود نداشته باشد. شایعه اخیر نشان می دهد که آیفون SE 4 ممکن است هرگز عرضه نشود.

از یک نظر، اپل می‌تواند به تقاضا در این زمینه پاسخ دهد: فروش آیفون ۱۴ پلاس ظاهراً ۵۹ درصد بیشتر از فروش آیفون ۱۳ مینی بوده است. با این حال، همان گزارش همچنین نشان می‌دهد که مدل‌های Pro با اختلاف بیشترین فروش را داشته‌اند و بین آن‌ها ۶۴ درصد از کل فروش آیفون ۱۴ را به خود اختصاص داده‌اند، در مقایسه با ۱۱ درصد برای مدل پلاس.

نتیجه همه این ها این است که اپل ممکن است به این نتیجه رسیده باشد که در حالی که به نظر می رسد کاربران یک گوشی بزرگ را به یک گوشی کوچک ترجیح می دهند، اما مدل پرو را نیز به نسخه استاندارد ترجیح می دهند. راه حل؟ جوانب مثبت را بزرگتر کنید. به هر حال، اگر گوشی های بزرگتر بهتر هستند، شاید گوشی های بهتر همیشه باید بزرگتر باشند.

علاوه بر این، اگر آیفون ۱۶ پرو و ​​۱۶ پرو مکس بزرگتر شوند، می تواند به اپل کمک کند تا تفاوت بیشتری بین آیفون های معمولی ارائه دهد، با این فرض که اندازه آنها نیز افزایش نمی یابد.

مطمئناً تا سال آینده نمی‌دانیم که آیا هیچکدام از این موارد اتفاق می‌افتد یا خیر، اما در همین حین برای آخرین اخبار مربوط به آن گوشی شایعه شده، هاب آیفون ۱۵ اولترا را تحلیل کنید.