سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آیا FTX یک امپراتوری «بر اساس دروغ» بود یا یک استارتاپ که «بسیار سریع رشد کرد»؟

محاکمه جنایی سام بنکمن-فرید، غول سابق ارزهای دیجیتال، روز چهارشنبه دومین روز خود را به پایان رساند. دادستان و دفاع هر دو اظهارات آغازین را دادند و با دو شاهد اول، از جمله مشتری FTX و دوست سابق بانکمن-فرید و آدام یدیدیا، کارمند سابق آلامدا و FTX مصاحبه کردند. دادستان بنکمن-فرید را فردی معرفی کرد که آگاهانه مرتکب کلاهبرداری برای دستیابی به ثروت، قدرت و نفوذ فراوان شده است. دفاع متقابل بیان کرد که بنکمن-فرید با حسن نیت ...

محاکمه جنایی سام بنکمن-فرید، غول سابق ارزهای دیجیتال، روز چهارشنبه دومین روز خود را به پایان رساند. دادستان و دفاع هر دو اظهارات آغازین را دادند و با دو شاهد اول، از جمله مشتری FTX و دوست سابق بانکمن-فرید و آدام یدیدیا، کارمند سابق آلامدا و FTX مصاحبه کردند.

دادستان بنکمن-فرید را فردی معرفی کرد که آگاهانه مرتکب کلاهبرداری برای دستیابی به ثروت، قدرت و نفوذ فراوان شده است. دفاع متقابل بیان کرد که بنکمن-فرید با حسن نیت عمل کرده است، هرگز قصد کلاهبرداری یا سرقت را نداشته است و اساساً از سر او وارد شده است.

دادستان: امپراتوری بنکمن-فرید "بر روی دروغ ساخته شد"

در بحث آغازین خود، درست نیم و نیم ظهر، دادستان Thane Rhen با کشیدن یک تصویر شروع کرد. یک سال پیش، Bankman-Fired در صدر جهان قرار داشت.

و برای آنچه که ارزشش را دارد، او مسلماً بود.

Bankman-Fried میلیاردها دلار ارزش داشت و در یک پنت هاوس ۳۵ میلیون دلاری با دوستان و همکاران زندگی می کرد. او دو کسب‌وکار بزرگ داشت، یک صرافی ارز دیجیتال، FTX و صندوق تامینی کریپتو، Alameda Research (که هر دو از آن زمان ورشکسته شده‌اند .)

رن گفت: "او ثروت، قدرت و نفوذ داشت." "اما همه آن بر اساس دروغ ساخته شده است. "

رن ادعا کرد که بنکمن-فرید برای ساختن یک امپراتوری "پولی را که نداشت" گرفت. رن چندین بار و با صدای بلند تکرار کرد که Bankman-Fried "میلیاردها دلار" از مشتریان FTX دزدیده است تا بتواند پول را برای "خانه های مجلل برای خود، والدینش و دوستانش" خرج کند، در واشنگتن نفوذ کند و با افراد مشهور ملاقات کند.

خبرکاو