سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آیا نمی توانید به پست های اینستاگرام کپشن اضافه کنید؟ در اینجا نحوه رفع آن آمده است

freestar.config.enabled_slots.push({ placementName: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf", slotId: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf" }); نمی توانید به پست های اینستاگرام کپشن اضافه کنید؟ یا زیرنویس‌های شما با دستورالعمل‌های پلتفرم مطابقت ندارند، یا برنامه شما مشکل دارد. برای حل مشکل خود باید مورد معیوب اصلی را برطرف کنید، و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را در iPhone (iOS) یا تلفن Android خود انجام دهید. برخی از دلایلی که نمی توانید در اینستاگرام زیرنویس بگذارید این است که ...

نمی توانید به پست های اینستاگرام کپشن اضافه کنید؟ یا زیرنویس‌های شما با دستورالعمل‌های پلتفرم مطابقت ندارند، یا برنامه شما مشکل دارد. برای حل مشکل خود باید مورد معیوب اصلی را برطرف کنید، و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را در iPhone (iOS) یا تلفن Android خود انجام دهید.

برخی از دلایلی که نمی توانید در اینستاگرام زیرنویس بگذارید این است که حافظه پنهان برنامه شما خراب است، برنامه شما قدیمی است، جلسه لاگین شما در برنامه معیوب است و موارد دیگر.

فهرست مطالب

اطمینان حاصل کنید که کپشن های شما با دستورالعمل های اینستاگرام مطابقت دارند

قبل از اعمال اصلاحات، مطمئن شوید متن کپشن شما با قوانین اینستاگرام برای ارسال محتوا مطابقت دارد. ممکن است زیرنویس شما با این قوانین مطابقت نداشته باشد و باعث شود پلتفرم زیرنویس‌های شما را رد کند.

قانون اول این است که عنوان شما نباید بیش از 2200 کاراکتر داشته باشد. همچنین نباید بیش از 30 هشتگ در پست خود استفاده کنید که این محدودیت هشتگ است. علاوه بر این، عنوان باید از دستورالعمل‌های انجمن پلتفرم پیروی کند.

اگر کپشن شما با قوانین بالا مطابقت ندارد، زیرنویس را اصلاح کنید.

فید اینستاگرام خود را رفرش کنید

ممکن است کپشن خود را با موفقیت به پست خود اضافه کرده باشید، اما فید اینستاگرام به درستی رفرش نشده است. این باعث می شود که برنامه یک نسخه قدیمی از پست شما را نمایش دهد. در این صورت، فید خود را بازخوانی کنید تا مشکلتان برطرف شود.

می توانید این کار را با دسترسی به صفحه اصلی یا صفحه نمایه خود در اینستاگرام و پایین کشیدن از بالای فید انجام دهید. سپس پست خود را با زیرنویس های خود خواهید دید.

پست را ویرایش کنید و کپشن را دوباره اضافه کنید

اگر عنوان هنوز وجود ندارد، پست خود را ویرایش کنید و دوباره عنوان را اضافه کنید. این امکان وجود دارد که اینستاگرام دفعه قبل متن شما را ذخیره نکرده باشد و منجر به انتشار پستی بدون شرح شود.

  اینستاگرام را روی گوشی خود راه اندازی کنید و روی نماد نمایه خود در نوار پایین ضربه بزنید.

  پست خود را در صفحه نمایه خود انتخاب کنید، سه نقطه در گوشه سمت راست بالا را انتخاب کنید و ویرایش را انتخاب کنید.

  روی قسمت عنوان ضربه بزنید و متن خود را تایپ کنید.

  زیرنویس اضافه شده خود را با ضربه زدن روی نماد علامت چک در گوشه سمت راست بالا ذخیره کنید.

  از بالای فید نمایه خود به پایین بکشید تا پست به روز شده را ببینید.

مشکل کپشن اینستاگرام را با بستن و راه اندازی مجدد برنامه برطرف کنید

بستن و راه‌اندازی مجدد اینستاگرام به رفع بسیاری از اشکالات جزئی برنامه کمک می‌کند، که می‌تواند به حل مشکلات مربوط به ویژگی زیرنویس کمک کند.

در اندروید

  روی Instagram در کشوی برنامه یا صفحه اصلی خود ضربه بزنید و نگه دارید و App info را انتخاب کنید.

  توقف اجباری را در صفحه زیر انتخاب کنید.

  توقف اجباری را در اعلان انتخاب کنید.

  برای راه اندازی مجدد برنامه، روی Instagram در صفحه اصلی یا کشوی برنامه ضربه بزنید.

در آیفون

  انگشت خود را از پایین صفحه گوشی به بالا بکشید و در وسط مکث کنید.

  برای بستن برنامه، در برنامه تعویض‌کننده برنامه اینستاگرام را پیدا کنید و انگشتتان را به سمت بالا بکشید.

گفت ن-کپشن-به-پست-های خود-4-فشرده-فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="750" height="525" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-4-compressed.jpg" alt="Fix Instagram’s Caption Problem by Closing and Relaunching the App image 2" class="wp-image-100880" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-4-compressed.jpg 750w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-4-compressed-300x210.jpg 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-4-compressed-71x50.jpg 71w" sizes="(max-width: 750px) 100vw, 750px">

  با ضربه زدن روی نماد برنامه در صفحه اصلی، برنامه را دوباره راه اندازی کنید.

کش اینستاگرام را در اندروید پاک کنید

اینستاگرام فایل های مختلف را برای بهینه سازی تجربه اپلیکیشن شما کش می کند. گاهی اوقات، این فایل های کش خراب می شوند و منجر به مشکلات عملکردی متعدد در برنامه می شوند. در این صورت، می‌توانید کش برنامه را پاک کنید تا مشکلتان حل شود.

پاک کردن کش اینستاگرام، داده‌های حسابتان را حذف نمی‌کند یا شما را از حسابتان خارج نمی‌کند. با استفاده از برنامه، تلفن شما این حافظه پنهان را بازسازی خواهد کرد. توجه داشته باشید که نمی توانید کش یک برنامه را در آیفون پاک کنید.

  روی Instagram در کشوی برنامه یا صفحه اصلی خود ضربه بزنید و نگه دارید و App info را انتخاب کنید.

  استفاده از فضای ذخیره سازی را در صفحه زیر انتخاب کنید.

  برای حذف داده های حافظه پنهان برنامه ، پاک کردن حافظه پنهان را انتخاب کنید.

گفت ن-کپشن-به-پست-های خود را-5-فشرده-فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="570" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-5-compressed.jpg" alt="Clear Instagram’s Cache on Android image" class="wp-image-100888" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-5-compressed.jpg 570w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-5-compressed-285x300.jpg 285w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-5-compressed-48x50.jpg 48w" sizes="(max-width: 570px) 100vw, 570px">

  برنامه را دوباره راه اندازی کنید.

اینستاگرام را در گوشی خود به روز کنید

اگر نسخه اینستاگرام شما قدیمی است، این ممکن است دلیلی باشد که نمی توانید به پست های خود کپشن اضافه کنید. نسخه‌های قدیمی‌تر برنامه‌ها دارای اشکال هستند و می‌توانید با به‌روزرسانی برنامه‌تان این اشکالات را برطرف کنید. به روز رسانی برنامه همچنین احتمالاً ویژگی های جدیدی را اضافه می کند.

در اندروید

  فروشگاه Google Play را روی گوشی خود راه اندازی کنید.

  اینستاگرام را پیدا کنید.

گفت ن-کپشن-به-پست-های خود را-6-فشرده-فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="772" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-6-compressed.jpg" alt="Update Instagram on Your Phone image" class="wp-image-100881" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-6-compressed.jpg 772w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-6-compressed-300x233.jpg 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-6-compressed-768x597.jpg 768w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-6-compressed-64x50.jpg 64w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-6-compressed-130x100.jpg 130w" sizes="(max-width: 772px) 100vw, 772px">

  برای به روز رسانی برنامه روی دکمه Update ضربه بزنید.

در آیفون

  App Store را روی گوشی خود باز کنید.

  تب Updates را در نوار پایین انتخاب کنید.

  در کنار اینستاگرام گزینه Update را انتخاب کنید.

گفت ن-کپشن-به-پست-های خود-7-فشرده-فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="715" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-7-compressed.jpg" alt="Update Instagram on Your Phone image 2" class="wp-image-100882" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-7-compressed.jpg 715w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-7-compressed-300x252.jpg 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-7-compressed-60x50.jpg 60w" sizes="(max-width: 715px) 100vw, 715px">

از سیستم خارج شوید و به اکانت اینستاگرام خود بازگردید

مشکل جلسه لاگین در برنامه اینستاگرام شما می تواند مشکلات مختلفی ایجاد کند. این نادر است، اما این اتفاق می افتد. در این صورت، از سیستم خارج شوید و دوباره وارد حساب کاربری خود در برنامه شوید تا مشکل خود را برطرف کنید.

نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را برای ورود سریع به سیستم در دسترس داشته باشید.

  اینستاگرام را روی گوشی خود راه اندازی کنید.

  نماد نمایه خود را در نوار پایین انتخاب کنید.

  روی سه خط افقی در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

  به پایین بروید و Log out [Username] را انتخاب کنید.

گفت ن-کاپشن-به-پست-های خود را-8-فشرده-فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="585" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-8-compressed.jpg" alt="Sign Out and Back Into Your Instagram Account image" class="wp-image-100883" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-8-compressed.jpg 585w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-8-compressed-293x300.jpg 293w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-8-compressed-49x50.jpg 49w" sizes="(max-width: 585px) 100vw, 585px">

  دوباره وارد حساب کاربری خود شوید

اینستاگرام را حذف و دوباره نصب کنید

اگر برنامه اینستاگرام شما معیوب است، ممکن است به همین دلیل است که نمی توانید زیرنویس اضافه کنید. در این مورد، تنها راه حلی که می توانید استفاده کنید حذف نصب و نصب مجدد برنامه روی گوشی است. با انجام این کار، تمام فایل های مشکل دار برنامه حذف شده و فایل های کاری جدید به ارمغان می آید.

وقتی این کار را انجام می دهید، داده های حساب خود را از دست نمی دهید.

در اندروید

  کشوی برنامه گوشی خود را باز کنید، روی Instagram ضربه بزنید و نگه دارید و Uninstall را انتخاب کنید.

گفت ن-کاپشن-به-پست-های خود-9-فشرده-فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="580" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-9-compressed.jpg" alt="Remove and Reinstall Instagram image" class="wp-image-100884" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-9-compressed.jpg 580w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-9-compressed-290x300.jpg 290w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-9-compressed-48x50.jpg 48w" sizes="(max-width: 580px) 100vw, 580px">

  در اعلان Uninstall را انتخاب کنید.

  فروشگاه Google Play را باز کنید، Instagram را پیدا کنید و روی Install ضربه بزنید.

در آیفون

  اینستاگرام را در صفحه اصلی گوشی خود پیدا کنید.

  روی برنامه ضربه بزنید و نگه دارید و حذف برنامه > حذف برنامه را انتخاب کنید.

  App Store را راه اندازی کنید، اینستاگرام را پیدا کنید و روی نماد دانلود ضربه بزنید.

از اینستاگرام در وب استفاده کنید

اگر برنامه موبایل اینستاگرام به شما اجازه نمی‌دهد بدون توجه به هر چیزی کپشن اضافه کنید، از نسخه وب اینستاگرام برای ایجاد یا ویرایش پست‌ها و اضافه کردن کپشن استفاده کنید. برای انجام این کار به یک رایانه Windows، Mac، Linux یا Chromebook نیاز دارید.

  مرورگر وب دلخواه خود را در رایانه خود راه اندازی کنید و Instagram.com را باز کنید.

  وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.

  برای ایجاد یک پست جدید با محتوای خود، ایجاد را در نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید. یا یک پست موجود را در صفحه نمایه خود ویرایش کنید.

گفت ن-کپشن-به-پست-های خود-10-فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="984" height="531" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-10-compressed.jpg" alt="Use Instagram on the Web image" class="wp-image-100885" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-10-compressed.jpg 984w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-10-compressed-300x162.jpg 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-10-compressed-768x414.jpg 768w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-10-compressed-80x43.jpg 80w" sizes="(max-width: 984px) 100vw, 984px">

  دوبار Next را انتخاب کنید تا به صفحه عنوان برسید.

  کادر نوشتن شرح را انتخاب کنید، عنوان خود را تایپ کنید و اشتراک گذاری را انتخاب کنید.

گفت ن-کپشن-به-پست-های خود را-فشرده-۱۱-را برطرف کنیم - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="1024" height="519" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-11-compressed.jpg" alt="Use Instagram on the Web image 2" class="wp-image-100886" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-11-compressed.jpg 1024w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-11-compressed-300x152.jpg 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-11-compressed-768x389.jpg 768w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/how-to-fix-instagrams-error-while-adding-captions-to-your-posts-11-compressed-80x41.jpg 80w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px">

مشکل کپشن اینستاگرام خود را به راحتی حل کنید

اگر فکر می‌کنید پست‌های اینستاگرام شما بدون کپشن ناقص هستند و برنامه به شما اجازه اضافه کردن متن را نمی‌دهد، روش‌های بالا به شما در رفع مشکل کمک می‌کنند. موارد مختلف می توانند باعث شوند که برنامه رسانه های اجتماعی زیرنویس های شما را ذخیره نکند، اما شما راه هایی برای حل مشکل دارید. لذت ببرید!

خبرکاو