متن خبر

آیا می خواهید با کارت اعتباری خود یک NFT بخرید؟ Magic Eden به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید

آیا می خواهید با کارت اعتباری خود یک NFT بخرید؟ Magic Eden به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید

اخبارآیا می خواهید با کارت اعتباری خود یک NFT بخرید؟ Magic Eden به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید
شناسهٔ خبر: 266209 -
خبرکاو:

یکی از بزرگترین شکایات در دنیای رمزنگاری این است که استفاده از این فناوری، می دانید، تا حدی دشوار است.

کاربران معمولاً برای انتقال وجه از یک مکان به مکان دیگر یا خرید NFT مجبورند یک کیف پول رمزنگاری را دانلود کنند، چیزی که دسترسی به آن به قدری چالش برانگیز است که برایشان زحمتی نیست.

همانطور که اکوسیستم تکامل می یابد، بسیاری از بازیگران بزرگ در تلاش هستند تا از طریق راه حل های جدید در رمپ یا پرداخت، این مشکل را کاهش دهند.

این شرکت ها روز دوشنبه اعلام کردند که MoonPay، یک شرکت زیرساخت وب 3، با Magic Eden، یکی از بزرگترین بازارهای NFT، به نیروها پیوسته است تا به NFT ها از طریق ترفندهای قدیمی تر در دسترس تر شود.

Bree Blazak، معاون فروش جهانی در MoonPay در ایمیلی به TechCrunch گفت: اکوسیستم وب 3 "از تعداد فزاینده ای از کاربران فعال که با این فناوری درگیر هستند سود می برد." گزینه‌های پرداخت سنتی دروازه‌ای برای کاربران بومی غیر رمزنگاری برای درگیر شدن در این فضا هستند.»

Zhuoxun Yin، مدیر ارشد اجرایی و یکی از بنیانگذاران Magic Eden، به TechCrunch بيان کرد که پیمایش در دنیای وب 3 می تواند برای بسیاری از کاربران چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما از نزدیک با برندها، سازندگان و سازندگان اکوسیستم کار می‌کنیم تا ابزارهایی را برای کاربران آسان‌تر کنند تا بتوانند در وب 3 حرکت کنند و موارد استفاده جدیدی را برای NFT ارائه کنیم که کاربران جدیدی را به فضا جذب کند.»

یین گفت، فراتر از این تلاش‌ها، Magic Eden همچنین منابع آموزشی و محتوایی را با شرکای خود در تلاش برای ابهام زدایی از فرآیند ورود و برجسته کردن زمینه‌های اعتماد و ایمنی برای کاربران در مورد آگاهی از خود نگهبانی و تصمیم‌گیری‌های خرید NFT ایجاد می‌کند.

برای این منظور، MoonPay که حدود 3.5 میلیارد دلار تراکنش را در بیش از 160 کشور پردازش کرده است، پلتفرم NFT را با راه حل های پرداخت داخلی چند زنجیره ای ارائه می دهد تا کاربران Magic Eden بتوانند NFT ها را با کارت های اعتباری، کارت های نقدی، Apple Pay، Google Pay و غیره خریداری کنند. .

Blazak گفت: این ادغام "جهان افرادی را که می توانند این دارایی ها را از صدها میلیون صاحب ارزهای دیجیتال خریداری کنند به میلیاردها نفری که کارت های نقدی و اعتباری دارند گسترش می دهد."

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است