اخبار

آیا ماشین چمن زنی برقی برای شما مناسب است؟

شخصی <a href= که چمن خود را با ماشین چمن زنی برقی چمن زنی می کند." width="1200" height="675" data-credittext="EGO">
نفس

اگر به ماشین‌های چمن‌زنی برقی در سخت‌افزار جعبه بزرگ محلی نگاه کرده‌اید و فکر کرده‌اید که آیا یکی برای نیازهای شما مناسب است، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. آنها قطعات سخت افزاری عالی هستند، اما برای همه یا هر چمنزار مناسب نیستند.

مقایسه ماشین های چمن زنی برقی و گازی

هیچ کس نمی خواهد پول خود را برای محصولی هدر دهد که با نیازهای او سازگار نیست، به خصوص محصولی به بزرگی و گرانی ماشین چمن زنی. با وجود محبوبیت فزاینده آنها، بسیاری از مردم به طور قابل درک با ماشین های چمن زنی برقی آشنایی ندارند.

بیایید آن را تجزیه کنیم و به برخی از مواردی که در انتخاب یک ماشین چمن زنی برقی از یک ماشین چمن زنی بنزینی یا بالعکس تأثیر می گذارد نگاه کنیم.

برای مقایسه، ما در مورد ماشین های چمن زنی گازی و ماشین های چمن زنی برقی با باتری صحبت خواهیم کرد. ماشین های چمن زنی برقی سیمی وجود دارند (و ممکن است برای برخی افراد در موقعیت های خاص مانند چمن زنی بسیار کوچک مناسب باشند) اما تا حد زیادی غیرعملی هستند و محبوب ترین نوع ماشین چمن زنی برقی در بازار نیستند.

علاوه بر این، در حالی که ما در مورد ماشین های چمن زنی برقی بزرگتر صحبت خواهیم کرد، ما در درجه اول بر روی ماشین های چمن زنی فشاری تمرکز می کنیم، زیرا آنها هم محبوب ترین ماشین چمن زنی هستند و هم بهترین مناسب برای اکثر چمن ها.

اندازه و نوع چمن

یکی از بزرگترین فاکتورها، و اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، اندازه چمن شما است (به دنبال دقیق نوع چمن و چمن زنی که انجام می دهید).

متوسط ​​اندازه چمن در ایالات متحده حدود 1/4 هکتار است، اگرچه این میزان در منطقه بسیار متفاوت است. برای افرادی که حیاط‌های کوچک‌تر تا متوسط ​​دارند، مانند آنهایی که معمولاً در زیرمجموعه‌ها و محله‌های شهر یافت می‌شوند، یک ماشین چمن‌زن برقی مناسب است و می‌تواند به راحتی جایگزین یک ماشین چمن زن فشاری گازی شود.

من یکی از آن چمن های کوچک شهری را دارم، و تعویض ماشین چمن زنی گازی با یک ماشین چمن زنی برقی ارتقاء قابل توجهی در سراسر جهان بوده است. من یک ماشین چمن زنی 20 اینچی Ryobi 40V خریداری کردم، اما هر ماشین چمن زنی مشابه مانند EGO Power + 56V 21-inch mower push همان تجربه را در اختیار شما قرار می دهد.

با این حال، با افزایش اندازه چمن، ممکن است متوجه شوید که برخی از محدودیت‌ها و قیمت‌های بالاتر ماشین‌های چمن‌زنی برقی بزرگ‌تر، برقی بودن را کمتر جذاب می‌کند. در مورد قدرت ماشین چمن زنی گازی نیز باید گفت.

در حالی که کسی که چمن‌زنی ساده و قدیمی حومه‌ای را می‌چرخاند، احتمالاً زیاد به قدرت ماشین چمن‌زن گازی خود فکر نمی‌کند، اگر مرتباً زمین‌های بزرگ را با چمن‌های سخت و علف‌های هرز می‌زنید، پس قدرت ماشین‌های چمن‌زن گازی مزیت آشکاری دارد. اما اگر سعی نمی کنید از ماشین چمن زنی خود مانند گراز برس استفاده کنید، این مهم نیست.

علاوه بر این، اگر از ماشین چمن زنی خود به گونه ای استفاده می کنید که باید سریعاً آن را سوخت گیری کنید، گاز در اینجا لبه واضحی دارد. ماشین‌های چمن‌زنی برقی ممکن است برای افرادی که چمن‌های خود را چمن‌زنی می‌کنند مناسب باشند، اما اگر یک سرویس چمن‌زنی دارید یا حتی دوست دارید همسایه باشید و چند چمن را از بین ببرید، مدت زمان کارکرد باتری‌ها به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. عامل محدود کننده.

یا به باتری‌های یدکی در دسترس نیاز دارید، یا باید بخواهید استراحت کنید تا باتری‌ای که دارید شارژ شود. حتی با یک شارژر سریع، باز هم یک ساعت یا بیشتر از کار افتادگی خواهید داشت.

هزینه های اولیه

هرچه چمن شما کوچکتر باشد، ماشین چمن زنی برقی جذاب تر می شود. هرچه چمن شما بزرگتر باشد، تکرار قدرت یک ماشین چمن زنی گازی با مدل برقی گران تر می شود.

از زمان نگارش این مقاله در آگوست سال 2022، تقریباً برابری بین هزینه ماشین‌های چمن زن الکتریکی و بنزینی وجود دارد. برای اکثر مدل ها حدود 300-600 دلار هزینه خواهید کرد.

با این حال، هنگامی که از اندازه ماشین چمن زنی فراتر رفتید، یک واگرایی نسبتاً سریع بین هزینه چسبیدن به بنزین یا برقی شدن وجود دارد. در حالی که ماشین‌های چمن‌زن برقی مدرن از باتری‌های لیتیوم یونی استفاده می‌کنند، ماشین‌های چمن‌زنی برقی بزرگ‌تر، مانند ماشین‌های چمن‌زنی سواری با تراکتور چمن‌زنی یا ضریب چرخش صفر، از باتری‌های سرب اسید (SLA) مهر و موم شده یا لیتیوم یون استفاده می‌کنند.

هزینه باتری های SLA کمتر است، اما طول عمر و کارایی آن نیز پایین است. حفظ سلامت باتری یک باتری سرب اسیدی مهر و موم شده قابل شارژ یک دردسر بزرگ است. ماشین‌های چمن‌زن الکتریکی اولیه از باتری‌های SLA استفاده می‌کردند، و این مطمئناً به نظر منفی بسیاری از مردم نسبت به دسته محصول کمک می‌ کرد.

اگر شارژ را حفظ نکنید و به طور معمول از باتری استفاده کنید، عملکرد به شدت آسیب می بیند. ماشین‌های چمن‌زنی با باتری SLA گران‌تر از ماشین‌های چمن‌زن گازی مشابه هستند، اما به‌طور تکان‌دهنده‌ای نیست. شما به طور متوسط ​​حدود 20٪ بیشتر پرداخت خواهید کرد.

با این حال، باتری‌های لیتیوم یون بزرگ گران هستند و قیمت ماشین‌های چمن‌زنی سواری که از آنها استفاده می‌کنند نشان دهنده این موضوع است.

برای تهیه یک ماشین چمن زنی بزرگ که باتری های لیتیوم یونی را خالی می کند، به راحتی 50 تا 100 درصد بیشتر از یک ماشین چمن زنی معادل گاز می پردازید.

یک ماشین چمن زنی گازی 3000 دلاری می تواند به راحتی 6000 دلار برای شما در هنگام خرید یک مدل برقی معادل هزینه کند. برای من کم هزینه بود که ماشین چمن زنی فشاری قدیمی و قدیمی خود را با یک ماشین چمن زن فشاری برقی ریوبی جایگزین کنم. جایگزینی یک ماشین چمن زنی بزرگ با چرخش صفر با یک مدل برقی با انرژی لیتیوم یونی، 5499 دلار برای مدل دور صفر EGO یا 6999 دلار برای مدل چرخش صفر Ryobi به من بازگرداند.

اگر در نهایت به خرید ماشین چمن زنی سواری می پردازید، در اینجا یک نکته دقیق برای شما آورده شده است. اغلب اوقات شرکت‌ها ماشین‌های چمن زن باتری SLA خود را با ابزارهای لیتیوم یونی بسته‌بندی می‌کنند. در نگاه اول، ممکن است فریب بخورید و فکر کنید که کل بسته از لیتیوم یون تغذیه می‌کند، اما در واقعیت، ماشین چمن‌زنی باتری‌های SLA را خالی می‌کند و ابزارهای موجود، مانند یک دمنده برگ، لیتیوم یون را تخلیه می‌کنند. دوبار مشخصات ماشین چمن زنی را تحلیل کنید و حتی دفترچه راهنما را دانلود کنید تا مطمئن شوید که نوع باتری مورد نظرتان را دریافت می کنید.

هزینه های جاری و نگهداری

شخصی <a href= که باتری های لیتیوم یونی را در ماشین چمن زنی خود بار می کند." width="1200" height="675" data-credittext="Ryobi" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">
ریوبی

پس از اتمام خرید اولیه، هزینه های عملیاتی ماشین چمن زنی برقی کمتر خواهد شد. حتی با در نظر گرفتن نیاز نهایی به تعویض باتری ها، برق منبع سوخت به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر از بنزین است.

در واقع، ممکن است واقعاً از اینکه چقدر هزینه یک ماشین چمن زنی برقی در مقایسه با ماشین چمن زنی گازی کم است، شوکه شوید. ما با مقایسه استفاده از یک ماشین چمن زنی برقی در مقابل یک ماشین چمن زنی گازی برای چمن زنی معمولی آمریکایی، یک تفکیک هزینه انجام دادیم. حتی اگر قیمت بنزین به نحوی به یک دلار در هر گالن کاهش پیدا کند، باز هم «سوخت» کردن یک ماشین چمن‌زنی برقی با حاشیه سرسام‌آور ارزان‌تر خواهد بود.

و هزینه های نگهداری در ماشین چمن زنی برقی ناچیز است. هیچ فیلتر هوا، شمع، تعویض روغن یا سایر هزینه های معمول وجود ندارد. شما همچنان نیاز به تعمیر و نگهداری مانند تیز کردن تیغه ها دارید، اما تغییر از یک موتور احتراقی به یک موتور الکتریکی، مجموعه کاملی از تعمیر و نگهداری معمولی را درست از پنجره بیرون می اندازد.

با این حال، جایی که ممکن است شوک برچسبی وجود داشته باشد، زمانی است که زمان تعویض باتری ها فرا می رسد. در یک ماشین چمن زنی کوچکتر، هزینه تعویض باتری معمولاً حدود 200 دلار است. تعویض مجموعه باتری هایی که یک ماشین چمن زن سواری بزرگتر را تغذیه می کنند به راحتی می تواند 1000 دلار یا بیشتر هزینه داشته باشد. با این حال، حتی با وجود شوک صرف یکسری پول برای تعویض باتری ها، وقتی محاسبه می کنید که چقدر هزینه سوخت و نگهداری یک ماشین چمن زنی بزرگتر در طول زمان دارد، آنقدرها هم که به نظر می رسد بد نیست.

اما اکثر افرادی که این مقاله را می خوانند احتمالاً نمی اندیشند که آیا یک ماشین چمن زنی سواری لیتیوم یونی با قیمت 5 تا 8000 دلار خریداری خواهند کرد یا خیر، اما در عوض، تحلیل می کنند که آیا یک ماشین چمن زنی زیر 500 دلاری را در فروشگاه سخت افزار محلی خود انتخاب می کنند یا خیر. . در این صورت هزینه تعویض باتری بسیار معقول تر است.

سهولت استفاده، نویز و انتشار

تا اینجا، ما در درجه اول در مورد هزینه ها صحبت کرده ایم. و هنگامی که من یک تحلیل درخشان در مورد ماشین چمن زنی برقی خود به همسایه ارائه می کنم، مطمئناً به این موضوع اشاره می کنم که چمن زنی من فقط یک پنی هزینه دارد. اغراق آمیز نیست، هزینه آن چند سکه است - اگر کنجکاو هستید، می توانید محاسبات را خودتان انجام دهید.

اما پس از آن، نمی توانم به اندازه کافی چیزهای خوبی در مورد تجربه کلی بگویم. جایگزینی ماشین چمن زنی با استارت با یک مدل برقی فشار به استارت یک ارتقاء راحتی بزرگ است. حتی جایگزینی یک ماشین چمن زنی گازی با استارت برقی با یک ماشین چمن زنی کاملاً برقی یک ارتقاء بزرگ است – زیرا شما بدون دردسر نگهداری از ماشین چمن زنی گازی، تمام راحتی را خواهید داشت.

علاوه بر این، ماشین های چمن زنی برقی بی صدا هستند. حتی باورنکردنی آرام. در حالی که یک ماشین چمن زنی سنتی یک موتور احتراقی پر سر و صدا است، یک ماشین چمن زنی برقی - وقتی واقعاً به آن فکر کنید - کم و بیش یک فن است. این یک موتور الکتریکی است که تیغه‌ای را می‌چرخاند و همیشه از یک موتور بنزینی کم‌صداتر خواهد بود. ماشین چمن زنی من آنقدر ساکت است که اغلب اوقات همسایه ها بیرون می آیند تا سگ هایشان را پیاده ببرند و از دیدن من در حال چمن زنی ابراز تعجب می کنند زیرا حتی صدای دویدن ماشین چمن زنی را نشنیده اند.

حتی ممکن است به دلیل اینکه بوی اگزوز ماشین چمن زنی را نمی دهید بیشتر در حال چمن زنی باشید. یکی از معایب استفاده از ماشین چمن زنی، برف دم، دمنده برگ و سایر ابزارهای برق سنتی گازی بوی گاز و اگزوز است.

در حالی که قصد نداریم وارد بحث درباره تأثیرات زیست محیطی کلی یک ماشین چمن زنی گازی در مقابل یک ماشین چمن زنی برقی شویم (زیرا این کار به تجزیه و تحلیل تأثیر چیزهایی مانند استخراج لیتیوم و تولید باتری نیاز دارد)، مطمئناً می توانیم با اطمینان بگوییم. که ماشین‌های چمن‌زن برقی هم از نظر مصرف انرژی و هم از نظر انتشار گازهای گلخانه‌ای پاک‌تر هستند، وقتی که از دیدگاه کاربر نهایی در نظر گرفته شوند.

الکتریسیته تامین‌شده از طریق شبکه تأثیر انتشار کمتری نسبت به احتراق بنزین دارد و در مجاورت محلی که در حال چمن‌زنی هستید، اصلاً آلایندگی وجود نخواهد داشت. استفاده از ماشین چمن زنی در ایالات متحده حدود 1.2 میلیارد گالن بنزین در سال مصرف می کند، و حتی برخی از مردم که به ماشین های چمن زنی برقی روی می آورند، تاثیر قابل توجهی در آن ایجاد می کند.

برای آینده قابل پیش بینی، مکانی برای ماشین های چمن زنی گازسوز در هر اندازه وجود خواهد داشت. و ما مطمئناً نمی‌توانیم به کسی توصیه کنیم که یک زمین گلف را حفظ کند یا یک سرویس چمن‌زنی را فقط با ماشین‌های چمن‌زنی برقی اجرا کند.

اما اگر از یک چمن با اندازه متوسط ​​نگهداری می کنید و برای خرید اولین ماشین چمن زنی یا جایگزینی یک ماشین چمن زن قدیمی در بازار هستید، سخت است که یک ماشین چمن زنی برقی را توصیه نکنید. این کار را با انتشار کمتر، نویز کمتر و با قیمت کمتر انجام می دهد.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *