سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آیا صفحه کلید Google Pixel شما به طور ناگهانی کوچک شده است؟ تو تنها نیستی

(اعتبار تصویر: آینده | الکس واکر-تاد) آنها می گویند اندازه مهم نیست، اما به وضوح زمانی که برخی از کاربران گوگل پیکسل گزارش می دهند که صفحه کلید مجازی آنها به طور ناگهانی کوچک می شود، این مهم است. در زیر ردیت r/GooglePixle ، همانطور که توسط 9to5Google پرچم‌گذاری شده بود، مجموعه‌ای از کاربران تلفن پیکسل ظاهر شدند و گفتند که ناگهان Gboard - صفحه‌کلید مجازی رسمی اندروید گوگل - کوچک و به شکل پنجره می‌شود، ...
گوگل پیکسل 8 <a href= را مستقیماً تحلیل می‌کند" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/poZPtmDYKPamGumy5ZWjiH-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/poZPtmDYKPamGumy5ZWjiH-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/poZPtmDYKPamGumy5ZWjiH-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/poZPtmDYKPamGumy5ZWjiH-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/poZPtmDYKPamGumy5ZWjiH-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/poZPtmDYKPamGumy5ZWjiH-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/poZPtmDYKPamGumy5ZWjiH-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/poZPtmDYKPamGumy5ZWjiH.jpg">
(اعتبار تصویر: آینده | الکس واکر-تاد)

آنها می گویند اندازه مهم نیست، اما به وضوح زمانی که برخی از کاربران گوگل پیکسل گزارش می دهند که صفحه کلید مجازی آنها به طور ناگهانی کوچک می شود، این مهم است. در زیر ردیت r/GooglePixle ، همانطور که توسط 9to5Google پرچم‌گذاری شده بود، مجموعه‌ای از کاربران تلفن پیکسل ظاهر شدند و گفتند که ناگهان Gboard - صفحه‌کلید مجازی رسمی اندروید گوگل - کوچک و به شکل پنجره می‌شود، یا اینکه خود کیبورد اندازه مناسبی دارد. اما با وجود اینکه در تنظیمات به درستی پیکربندی شده است، فونت روی آن کوچک است.

جهش صفحه کلید در هر دو صورت دردسرساز خواهد بود، اگرچه مورد دوم ممکن است برای افرادی که می توانند ماهرانه تایپ را روی صفحه کلید مجازی لمس کنند مشکل ساز نباشد. در غیر این صورت، فونت‌های کوچک استفاده از Gboard را بسیار دشوار می‌کنند، مگر اینکه از دید میکروسکوپی برخوردار باشید.

«قبلاً چند بار برای من اتفاق افتاده است. تلفن خود را به حالت افقی قرار دهید، صبر کنید تا Gboard نمایان شود [سپس آن را به حالت عمودی برگردانید. برای من درست شد اولین بار عجیب بود، بعد از آن فقط آزاردهنده است. » کاربر Reddit DevilAlien توضیح داد.

به نظر می رسد کاربران گوگل پیکسل فولد نیز از این مشکل در امان نیستند، Redditor SergioSzm بيان کرد : «من نیز این مشکل را در فولد خود داشتم و 1 ساعت بعد به خودی خود ناپدید شد. نتوانستم چیزی برای بازگرداندن علاقه به اندازه معمولی پیدا کنم و هیچ کاری انجام ندادم/تغییر دادم.

مشکل داشتن با تلفن‌های Pixel بزرگترین شگفتی نیست – من هنوز اسکنر اثر انگشت آزاردهنده‌ای را در Google Pixel 6 Pro به یاد دارم. اما این یک مسئله عجیب و احتمالاً یکی از مواردی است که می تواند کاربران را ناامید کند اگر ادامه پیدا کند. با توجه به ارزش آن، کاربران Google Pixel در تیم TechRadar در زمان نگارش مقاله با چنین مشکلاتی مواجه نشده اند.

پس ، این مشکل می‌تواند تأثیر محدودی داشته باشد، اما اگر با آن مواجه شدید، می‌توانید مطمئن باشید که تنها نیستید، دیوانه نمی‌شوید، و این در واقع مشکلی است که دیگران با آن مواجه هستند.

اگر کوچک شدن صفحه‌کلید شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد، پیشنهاد می‌کنم راه‌اندازی مجدد ساده تلفن Pixel شما می‌تواند علاج این مشکل باشد. اگر مشکل ادامه داشت، ممکن است دوبار تحلیل کنید که Gboard شما به درستی پیکربندی شده است و از آخرین نسخه اندروید و Pixel Launcher استفاده می‌کنید – برای انجام دومی به تنظیمات بروید، به درباره تلفن و سپس Android بروید. نسخه برای دریافت نسخه سیستم عامل موبایل گوگل که گوشی شما در حال اجرا است.

برای تحلیل وجود به‌روزرسانی، به گزینه «سیستم» در برنامه «تنظیمات» بروید، سپس روی گزینه «به‌روزرسانی سیستم/به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری» ضربه بزنید تا در صورت نیاز، به‌روزرسانی انجام شود.

و اگر همه اینها باعث شده است که حتی از بهترین تلفن های اندرویدی خسته شوید، تحلیل کنید که چرا من آیفون 15 پرو مکس را دوست دارم تا ببینم آیا تعویض با iOS برای شما مناسب است یا خیر.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

ویرایشگر مدیریت، محاسبات موبایل

Roland Moore-Colyer مدیر ویرایشگر TechRadar است که بر روی تلفن‌ها و تبلت‌ها تمرکز دارد، اما علاقه عمومی به همه چیزهای فناوری، به‌ویژه مواردی که داستان خوبی در پشت آن‌ها دارند، دارد. او همچنین می‌تواند در مورد بازی‌ها، رایانه‌ها، و ماشین‌ها بنویسد و از اجرای روزانه TechRadar پشتیبانی کند. وقتی سر میزش نیست، رولاند را می‌توان در حال پرسه زدن در لندن، اغلب با کنجکاوی در چهره‌اش و دماغی برای بازارهای غذا پیدا کرد.

خبرکاو