سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آیا استارت آپ ها در مسابقه هوش مصنوعی سازمانی شانسی خواهند داشت؟

exchange-banner-sq-grn-plus-1.jpg
فرار از صحبت‌های هوش مصنوعی غیرممکن است زیرا بزرگترین شرکت‌های فناوری برای ساختن یا شراکت با مدل‌های زبان جدید و ادغام آن‌ها در نرم‌افزار و خدمات جستجوی خود رقابت می‌کنند. فناوری زیربنایی آنقدر سریع در حال پیشرفت است که ما شاهد درخواست هایی برای توقف کار هستیم و کنگره از رهبران فناوری در این زمینه بازجویی می کند. صرافی استارتاپ ها، بازارها و پول را تحلیل می کند. آن را هر روز صبح در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را ...

فرار از صحبت‌های هوش مصنوعی غیرممکن است زیرا بزرگترین شرکت‌های فناوری برای ساختن یا شراکت با مدل‌های زبان جدید و ادغام آن‌ها در نرم‌افزار و خدمات جستجوی خود رقابت می‌کنند. فناوری زیربنایی آنقدر سریع در حال پیشرفت است که ما شاهد درخواست هایی برای توقف کار هستیم و کنگره از رهبران فناوری در این زمینه بازجویی می کند.


صرافی استارتاپ ها، بازارها و پول را تحلیل می کند.

آن را هر روز صبح در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


اما در حالی که ChatGPT و سایر ابزارهای مشابه محبوب هستند، یک جنبه کمتر مورد بحث در مسابقه هوش مصنوعی فعلی وجود دارد: شرکت.

اخبار اخیر از Appian، یک شرکت نرم‌افزار عمومی، و Neeva، استارت‌آپی که برای ساخت موتور جستجویی که می‌تواند با پیشنهادات شرکت‌های بزرگ رقابت کند، به وضوح نشان می‌دهد که انتظار داریم که تعداد شرکت‌کنندگانی که برای ساخت ابزار و خدمات هوش مصنوعی برای شرکت‌های بزرگ مسابقه می‌دهند، بیشتر باشد. سالم. از آنجایی که فروش نرم‌افزار به شرکت‌های بزرگ چقدر سودآور است، بازیکنان دنبال بازار کوچکی نیستند.

TechCrunch+ در هفته‌های اخیر چندین بار هوش مصنوعی سازمانی را در شرایط فعلی پوشش داده است و پایه‌های فکری بسیار مورد نیاز را فراهم کرده است. مهم است که بدانید Databricks و Cisco در حال ساختن چه چیزی هستند. اما من یک سوال متفاوت دارم: آیا شرکت های فناوری کوچکتر نیز شانسی برای سهم بازار دارند؟

امروز صبح بیایید به خود یادآوری کنیم که چگونه هوش مصنوعی مولد ممکن است در شرکت جا بیفتد، و سپس به دنبال آخرین اخباری باشیم که برای ایجاد درک روشن‌تری از جهتی که شرکت‌های فناوری به سمت آن می‌روند، مهم است.

خبرکاو

منبع