سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آگهی‌های استخدام نیرو درحال اضافه‌شدن به شبکه اجتماعی ایکس هستند

ایلان ماسک، مالک ایکس، چند وقت پیش گفته بود که این شبکه اجتماعی می‌خواهد با ارائه فهرست مشاغل و امکان انتشار آگهی‌های استخدام با لینکدین رقابت کند. حالا آگهی‌های استخدام به اکانت‌های تسلا در ایکس اضافه شده‌اند. اکانت «Tesla Recruiting» با انتشار یک پست از گفت ن آگهی‌های استخدام به حساب‌های تسلا خبر داده است. ایلان ماسک هم با کوت‌کردن این توییت، گفته که با مراحل اولیه پلتفرم استخدام ایکس روبه‌رو هستیم. رقابت ایکس با لینکدین با گفت ن قابلیت نمایش ...

ایلان ماسک، مالک ایکس، چند وقت پیش گفته بود که این شبکه اجتماعی می‌خواهد با ارائه فهرست مشاغل و امکان انتشار آگهی‌های استخدام با لینکدین رقابت کند. حالا آگهی‌های استخدام به اکانت‌های تسلا در ایکس اضافه شده‌اند.

اکانت «Tesla Recruiting» با انتشار یک پست از گفت ن آگهی‌های استخدام به حساب‌های تسلا خبر داده است. ایلان ماسک هم با کوت‌کردن این توییت، گفته که با مراحل اولیه پلتفرم استخدام ایکس روبه‌رو هستیم.

رقابت ایکس با لینکدین

با گفت ن قابلیت نمایش آگهی‌های استخدام در شبکه اجتماعی متعلق به ایلان ماسک، افراد در هنگام مشاهده حساب‌های شرکت‌های مدنظرشان، می‌توانند موقعیت‌های شغلی موجود در آن‌ها را نیز ببینند. این ویژگی هم برای کاربران و هم برای شرکت‌ها مفید است.

آگهی استخدام ایکس

این ویژگی می‌تواند ایکس را در مقابل لینکدین قرار دهد؛ شبکه اجتماعی متعلق به مایکروسافت که بسیاری از افراد برای استخدام‌شدن یا جذب نیرو از آن استفاده می‌کنند. البته بعید به نظر می‌رسد که ایکس بتواند قابلیت‌های یکسان با لینکدین را در اختیار کاربران قرار دهد، بااین‌حال همچنان می‌تواند تعدادی از کاربران لینکدین را جذب کند.

ایلان ماسک می‌خواهد ایکس را به یک شبکه اجتماعی همه‌کاره تبدیل کند و برای رسیدن به این هدف، به‌دنبال گفت ن آپشن های مختلف به آن است. برای مثال در آینده باید منتظر گفت ن ویژگی تماس صوتی و تصویری به این پلتفرم باشیم، البته طبق گزارش‌ها، این قابلیت رایگان نخواهد بود و تنها در اختیار کاربران سرویس پریمیوم قرار خواهد گرفت.

باید منتظر ماند و دید چه زمانی امکان استفاده از ویژگی گفت ن آگهی‌های استخدام برای تمام کاربران ایکس فراهم می‌شود و اینکه میزان استقبال از آن چگونه خواهد بود.