سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آواتار Netflix: The Last Airbender یک بازسازی غیرقابل تحقق است – در عوض این 5 نمایش فانتزی هیجان انگیز را تماشا کنید

بازسازی لایو اکشن نتفلیکس طرفداران و منتقدان را از هم جدا کرده است. (اعتبار تصویر: رابرت فالکونر/نتفلیکس) پس از موفقیت غیرمنتظره با مانگا/انیمه نمادین One Piece اقتباس، با یک دست انداز برای نتفلیکس در فضای بازسازی لایو اکشن به زمین بازگشته است. در واقع، آواتار: آخرین هواساز نتفلیکس - آخرین برداشت غول جریان سازی از یک مجموعه انیمیشن محبوب - طرفداران و منتقدان را به طور یکسان تقسیم کرده است. در زمان نگارش، نقدهای انتقادی برای ...
آنگ برای نبرد در میدانی پر <a href= از برف در آواتار نتفلیکس: آخرین هواساز آماده می شود." class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5rbADousbuSYVqg23J3szh-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5rbADousbuSYVqg23J3szh-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5rbADousbuSYVqg23J3szh-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5rbADousbuSYVqg23J3szh-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5rbADousbuSYVqg23J3szh-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5rbADousbuSYVqg23J3szh-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5rbADousbuSYVqg23J3szh-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/5rbADousbuSYVqg23J3szh.jpg">
بازسازی لایو اکشن نتفلیکس طرفداران و منتقدان را از هم جدا کرده است. (اعتبار تصویر: رابرت فالکونر/نتفلیکس)

پس از موفقیت غیرمنتظره با مانگا/انیمه نمادین One Piece اقتباس، با یک دست انداز برای نتفلیکس در فضای بازسازی لایو اکشن به زمین بازگشته است.

در واقع، آواتار: آخرین هواساز نتفلیکس - آخرین برداشت غول جریان سازی از یک مجموعه انیمیشن محبوب - طرفداران و منتقدان را به طور یکسان تقسیم کرده است. در زمان نگارش، نقدهای انتقادی برای نمایش متفاوت است، با بازگویی نتفلیکس که امتیاز 59 درصدی را در جمع‌آوری نقد محبوب Rotten Tomatoes (RT) دارد. با این حال، بینندگان عمومی بسیار بیشتر از آن لذت برده‌اند، آواتار با امتیاز مثبت 75 درصدی بسیار زیباتر است.

ما نیز مانند بسیاری از منتقدان، تحت تأثیر آواتار نتفلیکس: آخرین هواساز قرار نگرفتیم. در تحلیل خود، آن را « بازسازی جسورانه اما ناامیدکننده‌ای که گرم و سرد می‌کند » نامیدیم، پس نمی‌توانیم بگوییم که این یک بخش غیرقابل چشم پوشی از تلویزیون است. با این حال، نمایش‌های مشابه زیر همگی باید تماشا شوند، پس به جای آخرین پیشنهاد پرهزینه پخش‌کننده، یکی از این پنج سریال فانتزی را در نتفلیکس بچسبانید.

آواتار: آخرین هواساز

فصل ها: 3
امتیاز RT: 100% (منتقدین)؛ 98% (مخاطب)

مجموعه اصلی Avatar: The Last Airbender که در ابتدا از Nickelodeon پخش شد، یکی از بهترین انیمه‌های تمام دوران محسوب می‌شود، یک ترن هوایی متحرک و احساسی از یک سریال تلویزیونی است.

نمایش تلویزیونی مایکل دانته دی مارتینو و برایان کونیتزکو همان داستان بازسازی نتفلیکس را روایت می کند - آنگ، تنها بازمانده 12 ساله هوای نومادز و جدیدترین تناسخ آواتار قدرتمند، باید با اکراه سرنوشت خود را بپذیرد و آتش ظالم را متوقف کند. ملتی از حکومت بر هموطنان خود.

با این حال، این خلاصه داستان کوتاه، حماسی بودن مجموعه انیمیشن آواتار را برآورده نمی کند. خنده دار، دلخراش، پر اکشن و پر از شخصیت های جذابی است که با پیشرفت سریال تکامل می یابند. همچنین به موضوعات دشوار (نسل کشی، امپریالیسم، و مرگ، فقط سه مورد) می پردازد که اغلب در برنامه هایی با هدف کودکان نادیده گرفته می شوند. یک نوع کمیاب از نمایش های سبک انیمه، اکنون به همان اندازه که در سال 2005 بود فوق العاده است.

Nickelodeon's Avatar: The Last Airbender همچنین در Paramount Plus (ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا) و Prime Video (ایالات متحده و بریتانیا) و Sky (بریتانیا) در دسترس است.

کسلوانیا

فصل ها: 4
امتیاز RT: 94% (منتقدین); 89% (مخاطب)

Castlevania که بر اساس بازی‌های ترسناک فانتزی تاریک دوبعدی دوست داشتنی کونامی با همین نام ساخته شده است، یک نمایش انیمیشن با درجه R است که نسبت به اجرای چهار فصل خود در بهترین سرویس استریم جهان، سزاوار توجه بسیار بیشتری است.

تروور بلمونت، آخرین عضو زنده خانواده ای که زمانی ترسناک و افسانه ای از شکارچیان هیولاها را تشکیل می دهد، با جادوگر Sypha Belnades و Alucard - پسر دراکولا - به نیرو می پیوندد تا با لرد خون آشام نمادین و ارتش مرده اش مبارزه کند و ملت والاچیا را از شر آن آزاد کند. حکومت دیکتاتوری دراکولا.

Castlevania نتفلیکس با مواد منبع خود کمی سریع و شل بازی می کند - در درجه اول Castlevania III: Dracula's Curse و Castlevania: Curse of Darkness - اما داستان های بازی های کونامی را در یک بسته بسیار سرگرم کننده و پر از خراش می گنجاند که تماشای آن به طرز شیطانی لذت بخش است. سریال اسپین آف Castlevania: Nocturne نیز به همان اندازه درخشان است.

یک تکه

فصل ها: 1
امتیاز RT:
85% (منتقدین)؛ 95% (مخاطب)

تنها یکی از سه بازسازی لایو اکشن نتفلیکس از انیمه های نمادین - بقیه کابوی بی باپ و آواتار فوق الذکر - One Piece اقتباسی تا حد زیادی وفادار است که ماهیت جذاب انیمیشن ها و نام های مانگایی خود را به تصویر می کشد.

این داستان میمون D. Luffy، یک دزد دریایی مشتاق و با قلب بزرگ را روایت می کند که آرزو دارد پادشاه دزدان دریایی شود. میمون در کنار خدمه التقاطی خود (که در مجموع به عنوان کلاه های حصیری شناخته می شوند)، یک ماموریت غواصی در کره زمین را برای یافتن One Piece، یک گنج افسانه ای که به او در رسیدن به هدفش کمک می کند، آغاز می کند.

One Piece نتفلیکس پس از اینکه فصل اول آن در آگوست 2023 به رتبه اول جدول تلویزیونی این استریمر رسید، سلطان جریان دریاهای آزاد بود . با توجه به موفقیت بی سابقه آن، طولی نکشید که نتفلیکس فصل دوم One Piece را سبز کرد. ، یا می‌توانید در راهنمای فصل دوم One Piece ما همه چیزهایی را که در مورد آن می‌دانیم بخوانید. می دانید، یک بار که قسمت اول هشت قسمتی آن را تماشا کردید.

شش فصل از مجموعه انیمیشن One Piece نیز برای پخش در نتفلیکس (ایالات متحده و استرالیا) در دسترس است. فصل های مختلف دیگر در Hulu و Pluto TV (ایالات متحده) و Crunchyroll (ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا) قابل مشاهده هستند.

مرد شنی

فصل ها: 1
امتیاز RT: 88% (منتقدین); 80% (مخاطب)

۳۵ سال طول کشید تا سری رمان‌های گرافیکی افسانه‌ای، شگفت‌انگیز و خلاقانه نیل گیمن، بالاخره به یک اقتباس لایو اکشن متناسب با مواد اولیه‌اش دست پیدا کند. این دقیقاً همان چیزی است که در اواسط سال 2022 اتفاق افتاد، اما با ورود فصل اول The Sandman در نتفلیکس.

آثار اصلی گیمن به دنبال مورفئوس (همچنین به عنوان رویا شناخته می شود)، یکی از هفت موجود جاودانه است که در مجموع به عنوان بی پایان شناخته می شوند، که پادشاهی او زمانی که به طور غیرمنتظره ای توسط یک فرقه در سال 1916 تسخیر می شود، ویران می شود. هنگامی که او بالاخره بیش از یک قرن بعد از آن جدا شد، مورفیوس به بازسازی قلمرو خود می پردازد، اما قبل از اینکه بتواند رویای *ahem* خود را برآورده کند، موانع زیادی بر سر راه او وجود دارد.

در بررسی فصل 1 مرد شنی ، آن را "اقتباسی قابل توجه معتبر که آه بسیار تقریباً درخشان است" نامیدیم. این مملو از ایده های بزرگ مغز و معماهای فلسفی است که می تواند کمی آزاردهنده باشد و ممکن است شما را گیج کند. با این حال، عمدتاً The Sandman یک سریال فانتزی خارق العاده است که شایسته جایگاه خود در فهرست بهترین نمایش های نتفلیکس ما است. پس از پخش جریانی، آنچه را که درباره فصل 2 The Sandman می دانیم، بخوانید.

سایه و استخوان

فصل ها: 2
امتیاز RT: 84% (منتقدان و مخاطبان)

با وجود لغو بی تشریفاتی آن پس از دو فصل - یک کمپین مداوم طرفداران فانتزی محض نیست ، حتی چهار ماه پس از پخش سریال - Shadow and Bone یک فانتزی جوان و جوان پر از سرگرمی است که کمتر از The Sandman جذاب است.

فصل اول آن، آلینا استارکوف، یک نقشه‌بر به ظاهر معمولی را به مخاطبان معرفی کرد که به‌عنوان احضارکننده خورشید جدید گریشاورس کشف شده است، نژاد کمیاب از گریشا (کلمه این جهان برای جادوگران) که می‌تواند نور ایجاد کند و با نیروهای تاریک در سراسر جهان بجنگد. اساساً، او مانند Aang آخرین ایربندر است، با نام مستعار شخصیتی که با اکراه وظیفه ناسپاسی را می پذیرد که ناجی جهان خود باشد.

در بررسی فصل 1 ما از Shadow and Bone ، پیشنهاد کردیم که این یک اقتباس تلویزیونی فانتزی وفادار برای رقیب The Witcher است. متأسفانه، فصل دوم Shadow and Bone نتوانست انتظارات والای پیشین خود را برآورده کند - در واقع، ما آن را " یک درهم آمیخته با سوخت جادویی " نامیدیم - که بدون شک باعث شد نتفلیکس به جای تمدید برای یک سوم آن را قطع کند. گردش با این حال، بر اساس نمرات RT آن، ارزش تحلیل را دارد.


برای پوشش برنامه‌های تلویزیونی نتفلیکس، راهنمای ما را در مورد فصل ۲ Arcane ، فصل ۵ Stranger Things ، فصل ۲ چهارشنبه ، و فصل ۶ Cobra Kai بخوانید.

گزارشگر ارشد سرگرمی

به عنوان گزارشگر ارشد سرگرمی TechRadar، تام تمام آخرین فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و اخبار سرویس استریم را پوشش می‌دهد که باید در مورد آنها بدانید. شما مرتباً او را خواهید دید که در مورد دنیای سینمایی مارول، جنگ ستارگان، نتفلیکس، پرایم ویدیو، دیزنی پلاس و بسیاری از موضوعات مورد علاقه دیگر می نویسد.

تام که یک روزنامه‌نگار معتبر NCTJ است، همچنین نقدها، مقالات تحلیلی، نظرات و آپشن های مصاحبه‌ای را در مورد بزرگترین فرنچایزها، بازیگران، کارگردانان و سایر رهبران صنعت می‌نویسد. ممکن است نقل قول های او را در ویدیوی رسمی عجیب و غریب استودیو مارول نیز مشاهده کنید، مانند این برنامه تلویزیونی شوالیه ماه .

دور از محل کار، تام را می‌توان یافت که آخرین بازی‌های ویدیویی را تماشا می‌کند، در سرگرمی‌های ورزشی مورد علاقه‌اش فوتبال غرق می‌شود، کتاب‌های خوانده‌نشده زیادی را در قفسه‌اش می‌خواند، در باشگاه تناسب اندام می‌ماند، و هر سگی را که می‌خورد نوازش می‌کند.

در مورد آخرین اخبار سرگرمی اطلاعاتی دارید، داستان جالبی دارید یا نگاهی جذاب دارید؟ با خیال راحت به او خط بزنید.

خبرکاو