سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آنچلوتی: با گل تساوی دی بروین، توپ بیرون بود

iimg2Fphoto2F20232F05092Fr1170842_1296x729_162D9.jpg
الکس کرکلند رودریگو فائز ۹ مه ۲۰۲۳، ۰۶:۲۱ ب.ظ به وقت شرقی کارلو آنچلوتی پس از تساوی ۱-۱ رئال مادرید مقابل منچسترسیتی در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در روز سه شنبه از داور آرتور سوارس دیاس انتقاد کرد و بیان کرد که گل تساوی سیتی نباید می ماند. کوین دی بروین در دقیقه ۶۷ در سانتیاگو برنابئو - پس از اینکه وینیسیوس جونیور مادرید را با یک گل خیره کننده در نیمه اول پیش انداخت - سیتی را در دقیقه ...

کارلو آنچلوتی پس از تساوی ۱-۱ رئال مادرید مقابل منچسترسیتی در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در روز سه شنبه از داور آرتور سوارس دیاس انتقاد کرد و بیان کرد که گل تساوی سیتی نباید می ماند.

کوین دی بروین در دقیقه ۶۷ در سانتیاگو برنابئو - پس از اینکه وینیسیوس جونیور مادرید را با یک گل خیره کننده در نیمه اول پیش انداخت - سیتی را در دقیقه ۶۷ در سانتیاگو برنابئو به تساوی کشاند تا تساوی قبل از بازی برگشت در ۱۷ می در ورزشگاه اتحاد باز بماند. .

- کرکلند: هالند در اولین تست مادرید در حال کنترل بود

سرمربی ایتالیایی بیان کرد که تصاویر تلویزیونی را دیده است که نشان می‌دهد چند ثانیه قبل از گل دی بروین، توپ روی خط نزدیک از بازی خارج شده است.

آنچلوتی به موویستار گفت: «به نظر می رسید که [توپ] بیرون است. "و قبل از آن، یک کرنر بود که [داور] آن را نداد. داور خیلی حواسش نبود. او به من کارت زرد داد و من گفتم به آنها در زمین بدهید، نه بیرون از آن!"

آنچلوتی در کنفرانس خبری پس از بازی خود گفت : "این را نمی گویم. این من نیستم که بگویم، فناوری می گوید." "این من را شگفت زده می کند. آنها جزئیات کوچکی هستند، اما داور حواسش نبود. بازیکنان مستحق کارت های بیشتری در زمین بودند، نه [من] خارج از زمین."

این تساوی تکرار نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سال گذشته است که پس از بازگشت دراماتیک ۳-۱ در بازی برگشت در برنابئو، در مجموع ۶-۵ پیشرفت کرد.

آنچلوتی پس از بازی روز سه شنبه گفت: «[احساس] خوب است. "ما رقابت کردیم، جنگیدیم و شاید مستحق برد بودیم. بازی خوبی بود، نتیجه پاداش ما را نمی دهد، اما این تساوی تا آخرین لحظه یکسان خواهد بود."

پپ گواردیولا، سرمربی سیتی بیان کرد که تیمش نتوانسته بود از کنترل بازی در نیمه اول استفاده کند و امیدوار است تاکتیک های خود را قبل از بازی برگشت تغییر دهد.

گواردیولا در پاسخ به سوالی درباره ناکامی سیتی در گلزنی زودتر گفت: این فوتبال است. "این رئال مادرید است. من تعجب نکردم. باید ببینیم که چگونه می توانیم تعادل را پیدا کنیم، اگر بتوانیم کمی حمله کنیم."

"[دیوید] آلابا و [آنتونیو] رودیگر بسیار به ارلینگ [هالند] نزدیک بودند. فضاهای بین مدافعان میانی و مدافعان کناری اشغال شده بود، یافتن فضا برای ارلینگ کار آسانی نبود. ما سعی می‌کنیم این فضا را ایجاد کنیم. برخی تغییرات، برای بازی با کمی ریتم بیشتر."

خبرکاو