سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آنچلوتی از دو ستاره برزیلی برای پیروزی CdR استقبال می کند

iimg2Fphoto2F20232F05062Fr1169560_1296x729_162D9.jpg
الکس کرکلند رودریگو فائز 6 مه 2023، 07:50 بعد از ظهر به وقت شرقی کارلو آنچلوتی از وینیسیوس جونیور به عنوان "غیرقابل توقف" و رودریگو گوس به عنوان "دیدنی" پس از ترکیب دو مهاجم برزیلی برای پیروزی 2-1 رئال مادرید در فینال کوپا دل ری در روز شنبه مقابل اوساسونا تمجید کرد. رودریگو تنها پس از دو دقیقه در ورزشگاه لاکارتوجا در سویا گل زد - وینیسیوس پاس گل داد - و دوباره در نیمه دوم پس از یک حرکت ...

کارلو آنچلوتی از وینیسیوس جونیور به عنوان "غیرقابل توقف" و رودریگو گوس به عنوان "دیدنی" پس از ترکیب دو مهاجم برزیلی برای پیروزی 2-1 رئال مادرید در فینال کوپا دل ری در روز شنبه مقابل اوساسونا تمجید کرد.

رودریگو تنها پس از دو دقیقه در ورزشگاه لاکارتوجا در سویا گل زد - وینیسیوس پاس گل داد - و دوباره در نیمه دوم پس از یک حرکت دیگر وینیسیوس، پس از اینکه لوکاس تورو با یک ساعت بازی برای اوساسونا به تساوی رسید.

- کرکلند: وینیسیوس با درخشش و جنجال مورد توجه قرار می گیرد
- پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات متحده)

کوپا دل ری تنها جامی بود که آنچلوتی پس از قهرمانی در لالیگا ، سوپرکاپ اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا در فصل 22-2021 و سوپرجام یوفا و جام باشگاه های جهان قبل از آن در دو سالی که سرمربی مادرید بود، موفق به کسب آن نشد. این فصل

آنچلوتی در کنفرانس خبری پس از بازی خود گفت: ما 30 دقیقه خوب بازی کردیم، وینیسیوس غیرقابل توقف بود. بعد از آن کمی اعصابمان را از دست دادیم. تیم آرام نبود.

وینیسیوس پس از درگیری با بازیکنان اوساسونا و داور قبل از وقفه یک کارت زرد دریافت کرد، در حالی که دوربین های تلویزیونی نیز او را نشان دادند که در تونل با چیمی آویلا، مهاجم اوساسونا به میدان می رود.

آنچلوتی گفت: این تیم باید یک کار انجام دهد و آن این است که فوتبال بازی کند که ما آن را خوب انجام می دهیم. "هر چیز دیگری به معنای از دست دادن کنترل و تمرکز است. ما باید فوتبال بازی کنیم. نیمه دوم خوب شروع نشد، آنها به تساوی رسیدند و خوشبختانه رودریگو پویایی را تغییر داد."

آنچلوتی گفت : ما سقف [رودریگو] را نمی دانیم. گفتنش سخت است. او بازیکن بسیار ظریفی است، می تواند گل بزند و به شکلی دیدنی پیشرفت می کند."

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه مادرید، وینیسیوس را "بهترین بازیکن جهان در موقعیت خود" توصیف کرد.

پرز گفت: "معقول کردن او سخت است. " "کسانی که او را علامت می زنند باید خطاهای زیادی مرتکب شوند. او شکایت می کند و کارت می گیرد اما من این را نمی فهمم، ما باید از بازیکنانی که نمایش می دهند محافظت کنیم."

رودریگو انکار کرد که نشان دادن دو گل MVP او نقطه برجسته دوران حرفه ای او تا به امروز بوده است.

رودریگو گفت: "نیمه‌نهایی [لیگ قهرمانان] مقابل منچسترسیتی [فصل گذشته] ویژه‌ترین بازی بود. این بازی می‌تواند در بین سه تیم برتر باشد، اما هیچ چیز با آن بازی سیتی قابل مقایسه نیست." نمی دانم در این رقابت ها، در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان چه اتفاقی برای من می افتد.

"من باید از کسانی که اینجا هستند، لوکا مودریچ و تونی کروس الگو بگیرم، آنها همیشه می خواهند بیشتر برنده شوند. روز سه شنبه [در بازی اول نیمه نهایی لیگ قهرمانان امسال] ما مهمترین بازی فصل را داریم."

خبرکاو