سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آمازون در حال ایجاد دوره های کارآموزی بیشتری برای شرکت های کوچک و متوسط ​​است

۸۵zcp7EwgmiMPkuBhNr5WL-1200-80.jpg
آمازون متعهد شده است که سال آینده ۷۵۰ کارآموزی در ۲۵۰ شرکت کوچک و متوسط ​​(SME) در سراسر انگلستان ایجاد کند. این غول فناوری ۳۰۰ نقش جدید را در مشاغل کوچکی که در فروشگاه خود به فروش می‌رسانند یا مشتریان AWS هستند و همچنین در شرکت‌هایی که شرکای صنعت خلاق هستند، تامین خواهد کرد. مقامات محلی همچنین برای ایجاد طرح‌های کارآموزی برای صنایعی که شکاف‌های مهارتی برای پر کردن وجود دارد، حمایت خواهند شد. ...

آمازون متعهد شده است که سال آینده ۷۵۰ کارآموزی در ۲۵۰ شرکت کوچک و متوسط ​​(SME) در سراسر انگلستان ایجاد کند.

این غول فناوری ۳۰۰ نقش جدید را در مشاغل کوچکی که در فروشگاه خود به فروش می‌رسانند یا مشتریان AWS هستند و همچنین در شرکت‌هایی که شرکای صنعت خلاق هستند، تامین خواهد کرد. مقامات محلی همچنین برای ایجاد طرح‌های کارآموزی برای صنایعی که شکاف‌های مهارتی برای پر کردن وجود دارد، حمایت خواهند شد.

انواع نقش‌هایی که ایجاد و پشتیبانی می‌شوند عبارتند از: بازاریابی دیجیتال، هنرمندان جلوه‌های بصری، متخصصان امنیت سایبری و موارد دیگر. هر طرح بین ۱۲ تا ۴۸ ماه با ترکیبی از آموزش در حین کار و کلاس درس ادامه خواهد داشت.

صندوق کارآموزی آمازون

ابتکار جدید از یک سرمایه گذاری ۸ میلیون پوندی به عنوان بخشی از صندوق کارآموزی آمازون است که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد. این شرکت برنامه کارآموزی خود را برای بیش از یک دهه اجرا کرده است و به عنوان یکی از ۱۰۰ کارفرمای برتر کارآموزی شناخته شده است (در برگه جدید باز می شود) در انگلستان توسط سیستم رتبه‌بندی که توسط وزارت آموزش و پرورش با همکاری High Fliers Research ایجاد شده است.

این شرکت همچنین ادعا می‌کند که از هر ۳۰۰۰ کارآموزی که در پنج سال گذشته استخدام کرده است، نزدیک به ۹ نفر در آمازون به نقش‌های ثابت تبدیل شده‌اند.

صندوق کارآموزی آمازون بر روی مشتریان AWS و فروشندگان آمازون سرمایه گذاری خواهد کرد و از کارآموزی در نقش های مختلف فناوری اطلاعات، مانند DevOps، و همچنین بازاریابی و خرده فروشی پشتیبانی می کند، که آمازون ادعا می کند "به افزایش بهره وری، صادرات و مهارت های محاسبات ابری کمک می کند."

شرکای صنعت خلاق نیز طرح هایی را دریافت خواهند کرد، "برای یافتن و آموزش نسل بعدی متخصصان خلاق." آمازون در حال همکاری با AIM و Women در CTRL برای کمک به تامین مالی یک طرح جدید برای یک کارآموز دستیار برچسب ضبط است، و همچنین نقش‌هایی در تولید و عملیات فنی و همچنین نقش‌های دیگر را به عنوان بخشی از کار خود با اتحادیه صفحه نمایش بریتانیا تامین می‌کند . در برگه جدید باز می شود) ، Screen Skills و Department for Education.

آمازون همچنین با مقامات محلی در سراسر کشور، مانند اداره ترکیبی وست میدلندز، اداره ترکیبی منچستر بزرگ و ائتلاف پیشرفت لندن همکاری کرده است. آمازون او میگوید که بودجه‌های موجود در اینجا برای رفع شکاف‌های مهارت‌های محلی در زمینه‌هایی مانند تولید پیشرفته، مراقبت اجتماعی و ساخت‌وساز استفاده می‌شود.

جان بومفری، مدیر کشور انگلستان در آمازون، گفت: «زمانی که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی کردیم، متعهد شدیم که از حدود ۲۵۰ کارآموزی جدید از طریق صندوق حمایت کنیم، اما تا به امروز از موفقیت برنامه الهام گرفته ایم و انتظار داریم که در این زمان در سال آینده حدود سه برابر این عدد ایجاد کنید."

رابرت هالفون، وزیر مهارت‌ها، کارآموزی‌ها و آموزش عالی نیز گفت: «این صندوق همچنین از کار Prime Video و Screen Skills در ارائه کارآموزی انعطاف‌پذیر به افراد با استعدادی که در تولیدات خارق‌العاده مانند The Lord of the Rings کار می‌کنند، حمایت می‌کند. حلقه های قدرت ."

شاید دور اضافی بودجه و حمایت از طرح‌های کارآموزی بیشتر به عنوان بخشی از یک حرکت روابط عمومی برای آمازون باشد: با شرکت‌های بزرگ فناوری که اخراج‌های گسترده‌ای را انجام می‌دهند، که با اخراج بدنام توییتر به محض اینکه ایلان ماسک سلطنت کرد، ابتکار جدید آمازون ممکن است به نظر برسد. در واقع به تامین شغل اهمیت می دهد. خود این شرکت دورهای اخیر اخراج خود را داشته است که در سال جاری با از دست دادن ۲۷۰۰۰ شغل به اوج خود رسیده است.