متن خبر

آغاز توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی کمک ‌های مومنانه در کهگیلویه و بویراحمد    

آغاز توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی کمک ‌های مومنانه در کهگیلویه و بویراحمد    

اخبارآغاز توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی کمک ‌های مومنانه در کهگیلویه و بویراحمد    
شناسهٔ خبر: 110063 -
خبرکاو:

“سردار حمید خرم دل” با اشاره به اینکه، در مراحل مختلف رزمایش کمک ‌های مومنانه، در مناطق مختلف استان با برآورد ۱۱۴ هزار خانوار آسیب پذیر، برای تامین بسته معیشتی برنامه ریزی شد بیان کرد : تا امروز ۹۵ هزار خانواده از کمک ‌های معیشتی در مناطق مختلف استان بهره ‌مند شدند و ۲۰ هزار خانوار دیگر در آینده نزدیک از این کمک ‌های مومنانه برخوردار خواهند شد.

وی با بیان اینکه، از آغاز اجرای این طرح، شناسایی نیازمندان، به طور گسترده انجام شد تصریح کرد: با هماهنگی ‌های صورت گرفته بسته ‌های معیشتی در مراحل مختلفِ رزمایش جمع آوری و بسته بندی شد و بین افراد شناسایی شده با حفظ کرامت انسانی توزیع می ‌شود.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: شناسایی افراد واجد شرایطِ دریافت بسته ‌ها توسط پایگاه ‌های مقاومت، هیئت ‌های مذهبی، هیئت امنای مساجد و گروه ‌هایی متشکل از معتمدین صورت گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، خرم دل با بیان اینکه، ارزش هر  بسته‌ معیشتی، ۴ میلیون ریال است بیان کرد: تا چند روز آینده ۱۰ هزار بسته معیشتی دیگر کمک ‌های مومنانه بین اقشار آسیب پذیر و نیازمند در سراسر استان توزیع می شود.

بیان کرد نی است بسته ‌های معیشتی شامل، برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، مواد بهداشتی و اقلامی دیگر است.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو