متن خبر

آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی اعلام شد

آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی اعلام شد

اخبارآخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی اعلام شد
شناسهٔ خبر: 109666 -
خبرکاو:

فاطمه زرین‌آمیزی در بیان کرد‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: با توجه به اعلام اصلاحات و رشته محل‌های جدید در دفترچه راهنمای آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ مهلت جدید ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون این دوره‌ها ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه چهارم تیر ماه پایان می‌یابد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: هزینه ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ به مبلغ ۴۶۰ هزار ریال (۴۶ هزار تومان)استو داوطلب در صورت تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه سازمان سنجش آموزش کشور، باید مبلغ ۴۶۶ هزار ریال (۴۶ هزار و ۶۰۰ تومان) را از قسمت خرید کارت تهیه کند. همچنین داوطلبان در صورت تمایل به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر دولتی - غیر انتفاعی باید سریال ۹ رقمی علاقه‌مندی به رشته‌های غیر انتفاعی را به مبلغ ۹۳ هزار ریال (۹ هزار و ۳۰۰ تومان) از قسمت خرید کارت تهیه کنند.

زرین آمیزی بیان کرد: اصلاحات و رشته محل‌های جدید علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۹ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفتهاستو آن دسته از متقاضیان که در بازه زمانی تعیین شده موفق به ثبت‌نام شده‌اند، می‌توانند نسبت به ویرایش فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند و داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده بودند نیز می‌توانند نسبت به ثبت نام خود تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه چهارم تیرماه اقدام کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس آخرین تصمیم اتخاذ شده در خصوص آزمون‌ها، آزمون رشته‌های با آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ روز جمعه ۱۴ شهریورماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو