سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آخرین خبر درباره حج عمره/ برقراری پروازهای عمره مفرده در انتظار تصمیم عربستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، جعفر یازرلو با اعلام این مطلب اظهار داشت: ‌پس از توافق دولت ایران و عربستان مبنی بر از سر‌گیری ارتباطات دیپلماتیک، مذاکرات مربوط به برقراری پروازها ذیل اجلاس بین‌المللی ICAN انجام گرفت و تاکنون اعلام رسمی و یا غیر رسمی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری عربستان دال بر وجود اختلافات فنی واصل نشده است. وی ادامه داد: سازمان هواپیمایی کشوری ایران همواره از طریق دیپلماتیک ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، جعفر یازرلو با اعلام این مطلب اظهار داشت: ‌پس از توافق دولت ایران و عربستان مبنی بر از سر‌گیری ارتباطات دیپلماتیک، مذاکرات مربوط به برقراری پروازها ذیل اجلاس بین‌المللی ICAN انجام گرفت و تاکنون اعلام رسمی و یا غیر رسمی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری عربستان دال بر وجود اختلافات فنی واصل نشده است.

وی ادامه داد: سازمان هواپیمایی کشوری ایران همواره از طریق دیپلماتیک پیگیر شروع پروازها است که تاکنون هیچ‌گونه پاسخ رسمی مبنی بر اظهارنظر‌ در خصوص شروع مجدد پروازها از طرف مقابل دریافت نشده است.

به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری منتظر تصمیم نهایی طرف عربستانی برای برقراری مجدد پروازها هستیم.

پس گزارش پس از اعلام برقراری مجدد عمره مفرده در ماه گذشته، به دلیل آنچه مشکلات فنی عنوان شد، پروازهای عمره بین ایران و عربستان برقرار نشد اما طبق اعلام مسوولان، این مشکل در حال رفع شدن است.

خبرکاو