سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آخرین تحولات قیمت دلار و سکه در بازار تهران/ تداوم روند کاهشی سکه

به گزارش اقتصادنیوز،   قیمت دلار امروز، یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران نسبت به دیروز ثابت ماند و در سطح ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان قرار گرفته است. از سوی دیگر قیمت یورو نیز امروز با ۴۶ هزار و ۶۰۳ تومان به فروش رسید و این در حالی است که روز قبل نرخ یورو معادل ۴۶ هزار و ۶۳۸ تومان اعلام شده بود. در همین راستا قیمت ...

به گزارش اقتصادنیوز،   قیمت دلار امروز، یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران نسبت به دیروز ثابت ماند و در سطح ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان قرار گرفته است. از سوی دیگر قیمت یورو نیز امروز با ۴۶ هزار و ۶۰۳ تومان به فروش رسید و این در حالی است که روز قبل نرخ یورو معادل ۴۶ هزار و ۶۳۸ تومان اعلام شده بود. در همین راستا قیمت درهم امارات نیز با رقم ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان بر تابلو درج شده که نسبت به‌روز کاری گذشته تغییری نداشته است.

 فارغ از بازار دلار ، امروز قیمت طلا داخلی ایران آن‌طور که سایت اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرده قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار با ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش رسید. این در حالی است که روز قبل قیمت طلا ۱۸ عیار با ۲ میلیون و ۸۰۹ هزار تومان بسته شده بود.

همچنین طبق اعلام سایت اتحادیه طلا و جواهر  قیمت سکه امامی هم که روز گذشته با ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به کار خود پایان داده بود امروز تا ۳۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پایین آمد. در شرایط کنونی برخی از تحلیلگران بازار معتقدند که عرضه سکه امامی توسط بانک مرکزی می‌تواند تا حدودی جلوی نوسانات صعودی بازار سکه را بگیرد.

خبرکاو