متن خبر

آخرین به روز رسانی Steam Deck دانلود بازی های رایانه شخصی مورد علاقه شما را آسان تر می کند

آخرین به روز رسانی Steam Deck دانلود بازی های رایانه شخصی مورد علاقه شما را آسان تر می کند

اخبارآخرین به روز رسانی Steam Deck دانلود بازی های رایانه شخصی مورد علاقه شما را آسان تر می کند
شناسهٔ خبر: 268695 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

دانلود بازی‌ها در Steam Deck شما می‌تواند دردسرساز باشد، اما آخرین به‌روزرسانی سرویس گیرنده بتای Steam Deck، این فرآیند را برای شما با استفاده از Valve و رایانه شخصی آسان‌تر می‌کند.

به‌روزرسانی جدید (در تب جدید باز می‌شود) - که در حال حاضر فقط برای افرادی در دسترس است که کانال‌های Steam Deck Beta و Preview را انتخاب کرده‌اند - به شما امکان می‌دهد بازی‌ها را بین دستگاه‌ها منتقل کنید نه اینکه دوباره آن‌ها را از طریق اینترنت نصب کنید. این انتقال داده محلی معمولاً باید سریعتر از استفاده از اینترنت باشد - به خصوص اگر می خواهید از اتصال Wi-Fi خود برای انجام کارهای دیگری در حین بارگیری بازی استفاده کنید، مانند لذت بردن از یکی از بهترین نمایش های Netflix یا پخش موسیقی در Spotify.

انتقال فایل به صورت محلی نه تنها باید به سرعت بخشیدن به اتصال اینترنت شما کمک کند، بلکه باید به شما کمک کند تا در محدوده داده های خود بمانید (در صورت وجود) و در عین حال به شما امکان می دهد بازی جدید خود را روی رایانه شخصی و Steam Deck خود بازی کنید.

علاوه بر این، علاوه بر اینکه می‌توانید بازی‌های Steam را از رایانه شخصی خود به Steam Deck خود کپی کنید، می‌توانید آنها را به رایانه‌های شخصی دیگر نیز انتقال دهید. اگرچه، اگر می‌خواهید فایل‌های بازی را در رایانه‌ای که متعلق به شما نیست (یکی که به حساب Steam شما وارد نشده است) کپی کنید، باید تنظیمات Local Network Game Transfers را از Self Only (پیش‌فرض) تغییر دهید. ) فقط به دوستان یا همه.

با این حال، این ویژگی چند محدودیت دارد که باید مراقب آنها بود. اولاً، انتقال رایانه به Steam Deck تنها یک راه است. پس ، اگر ابتدا یک بازی را در Steam Deck دستی خود دانلود کنید، اگر بعداً می خواهید آن را روی رایانه شخصی خود نصب کنید، باید دوباره آن را از اینترنت دانلود کنید. علاوه بر این، هر دو انتقال تنها در صورتی امکان پذیر است که سرویس گیرنده Steam بیکار باشد – پس نمی توانید در حین کپی کردن فایل ها، بازی را انجام دهید.

اگر هنوز در کانال‌های Steam Deck Beta و Preview ثبت‌نام نکرده‌اید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات Steam Deck خود در آن‌ها شرکت کنید. تنظیمات سیستم را باز کنید و سپس به کانال استیم آپدیت بروید. فقط توجه داشته باشید که این نسخه‌های در حال پیشرفت نسبت به نسخه‌های کامل، پایداری کمتری خواهند داشت، پس در حالی که فوراً به آپشن های جدید و شیرین دسترسی خواهید داشت، سیستم خود را نیز به خطر می‌اندازید – اگرچه معمولاً می‌توانید مشکلاتی را که با خروج از برنامه بتا و بازگشت به آخرین نسخه سیستم عامل پایدار.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است