اخبار, ترفند

آخرین آپدیت اپل واچ شامل یک باگ نمایشگر آزاردهنده است

اپل واچ با مجموعه ای از بندهای ساعت
جیسون فیتزپاتریک / نقد و بررسی گیک

در ۱۸ می، اپل عرضه به روز رسانی سیستم عامل watchOS 9.5 خود را آغاز کرد. و کاربران به سرعت با یک شکایت عجیب به Reddit سرازیر شدند - این به‌روزرسانی به برخی از صفحه‌های اپل واچ رنگ سبزی می‌دهد. این باگ کاملا بصری است، اما اگر قبلاً آن را نصب نکرده‌اید، دلیل خوبی برای نادیده گرفتن watchOS 9.5 است.

این یک اشکال بسیار عجیب است. برخی از کاربران تحت تأثیر قرار می گیرند، در حالی که برخی دیگر تحت تأثیر قرار نمی گیرند. و شدت این رنگ مایل به سبز نیز می تواند متفاوت باشد، اگرچه اکثر نمونه ها صفحه نمایشی را نشان می دهند که کاملاً قابل استفاده است، فقط سبک تر و زشت تر از حد معمول است. همانطور که Digital Trends اشاره می کند، این تفاوت کاملاً محسوس است، زیرا باعث می شود حاشیه های صفحه نمایش اپل واچ مانند انگشت شست دردناک بیرون بیایند.

ما مطمئن نیستیم که چه چیزی باعث این باگ شده است. احتمالاً کاملاً قابل برگشت است و ما امیدواریم که اپل در روزهای آینده این مشکل را برطرف کند. از آن‌چه می‌توانیم بگوییم، این باگ روی هر مدل اپل واچ تأثیر می‌گذارد، اما هیچ نمونه‌ای از آن را در Apple Watch Ultra ندیده‌ایم.

اگر watchOS 9.5 را نصب نکرده اید، پیشنهاد می کنم از آن صرف نظر کنید. این به روز رسانی فقط شامل برخی رفع اشکالات جزئی و صفحه ساعت پراید جشن می شود. توجه داشته باشید که ممکن است لازم باشد به‌روزرسانی‌های خودکار ساعت را از برنامه Watch در آیفون خود غیرفعال کنید.

کسانی که قبلاً به روز رسانی watchOS 9.5 را دارند باید محکم بنشینند. وصله ای برای این باگ باید به زودی ارائه شود، اگرچه واضح است که ما نمی توانیم از طرف اپل صحبت کنیم.

منبع: Reddit (1، ۲، ۳) از طریق Digital Trends

تست Adblock (چرا؟)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *