متن خبر

آثار بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد

آثار بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد

اخبارآثار بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد
شناسهٔ خبر: 187553 -




خبرکاو:

هیات انتخاب بخش نمایش خیابانی چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، آثار حاضر در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش سینماسینما به نقل از ستاد خبری جشنواره، هیات انتخاب متشکل از مجید امرایی دراماتراپیست و کارگردان تئاتر، نگار نادری نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، میلاد مولوی کارگردان و بازیگر تئاتر، محمدهادی عطایی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، داریوش نصیری نویسنده، پژوهشگر،کارگردان و بازیگر تئاتر، علی‌محمد رادمنش نویسنده، کارگردان و بازیگر رادیو و تئاتر، مهدی حبیبی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر ۲۰ اثر را در بخش رقابتی و ۸ اثر را در بخش غیررقابتی جشنواره انتخاب کردند.

نمایش‌های خیابانی حاضر در بخش رقابتی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:

۱-     آخرین اولی به نویسندگی و کارگردانی سمیه مهری از تهران

۲-     آشوبگران به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی ازسیستان و بلوچستان        زاهدان

۳-      آلتن آی  به نویسندگی و کارگردانی محمود فرضی‌نژاد ازگیلان سیاهکل

۴-     ارزش نداره به نویسندگی محمدرضا جعفری‌لفوت و کارگردانی میلاد حسین‌زاده ازگیلان آستانه اشرفیه

۵-     باجه تلفن به نویسندگی و کارگردانی   افشین خدری  از کردستان سنندج

۶-     بـیـز اوچ نــفــر به نویسندگی و کارگردانی محمد یوسفی‌زاده از آذربایجان شرقی   مرند

۷-     ۲۵ متر آرزو به نویسندگی و کارگردانی سیدپویا امامی از اصفهان

۸-     پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی سعید خیراللهی    از ایلام دهلران

۹-     p. o. v به نویسندگی هما پارسایی    و کارگردانی احمد صمیمی از  تهران

۱۰-   تله من به نویسندگی و کارگردانی هیام احمدی  از اصفهان   شاهین‌شهر

۱۱-   چهارشنبه خاتون به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی آرزو علی‌پور ازگیلان لاهیجان

۱۲-   درشکه گرسنگان به نویسندگی و کارگردانی  مختار محمدی ازکردستان مریوان

۱۳-   روده درازی‌های یک مرده بی‌صاحب به نویسندگی و کارگردانی هادی کیانی از اصفهان خمینی‌شهر

۱۴-   طوطی و بازرگان به نویسندگی و کارگردانی حیدر رضایی از  ایلام دهلران

۱۵-    قصه کفش‌ها به نویسندگی حسام الدین ایرانمنش و کارگردانی روح‌الله آریس از کرمان

۱۶-    کله دم سبز شمرونی به نویسندگی و کارگردانی مارال ایزدبخش از بوشهر

۱۷-   مرغ همسایه غاز نیست به نویسندگی مصطفی کولیوندی و کارگردانی سعیده عبداللهی ومصطفی کولیوندی     از ایلام

۱۸-   هلو نه به نویسندگی میلادحسین‌زادهو کارگردانی محمدرضا جعفری لفوت از گیلان آستانه اشرفیه

۱۹-   یک شهر زیبا به نویسندگی مرتضی اسدی‌مرام و کارگردانی بهاره سعیدی‌پناه  از کرمانشاه

۲۰-   یک کروموزوم بیشتر به نویسندگی سامان شکیبا و جلال حسنوند و کارگردانی جلال حسنوند از تهران

در  بخش غیررقابتی هم این آثار به ترتیب حروف الفبا انتخاب شدند:

۱-      به دنبال خورشید به نویسندگی جلال حسنوند و کارگردانی حسین نادری از تهران

۲-      جلیکی برایماما دریا به نویسندگی حسن احمدی‌نسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب

۳-      حیاط خانه ما به نویسندگی و کارگردانی وحید خسروی از تهران

۴-      خان‌طلا به نویسندگی پرویز جلیل‌نژاد و کارگردانی سورنا ایرانی و رضا وفانیا   ازکهگیلویه‌ و بویراحمد   بهمئی

۵-      روزگار سرد به نویسندگی امیر زارع زاده و کارگردانی سمیرا سلیمانی  از کردستان  سقز

۶-    سرزمین من به نویسندگی و کارگردانی بهناز زحمتکش از یزد

۷-      کربلای آب به نویسندگی علی بید اویسی و کارگردانی علی بید اویسی و سولماز محمدی ازگیلان لاهیجان

۸-      مدافع آخر  به نویسندگی  محمد قاسمی و کارگردانی احمد جعفری از تهران.

ارسال نظر




تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو